400 шматочків душі художника

IMG_0698

25 вересня у Міській художній галереї відкрилася виставка робіт художниці Оксани Бойко та вихованців її мистецької школи «Око».Рівно 2 роки тому, на День міста, відбулася перша виставка робіт пані Оксани. Тоді ж вона проводила майстер-класи. І саме тоді знайшла багатьох учнів, роботи котрих наразі представлені на експозиції. Тож можна сказати, що це такий собі творчий звіт мистецької школи «Око» за 2 роки. За цей період у житті школи відбулося й чимало цікавого: у серпні 2013 р. – творча акція «Музика і живопис» у Кременчуці, коли художники створювали образи української народної пісні під спів хору «Райське дерево», у грудні 2013 р. – участь у виставці-конкурсі дитячих малюнків «День Святого Миколая та Різдво Христове» в рамках Всеукраїнського проекту молодих художників «Талант Арт-2013», навесні 2014 р. – виставка графік та живопису і презентація книги «Кобзарик. Тече вода в синє море…» в Національному музеї ім. Тараса Шевченка.

Тепер же художниця та її учні представили кременчужанам найкращі свої здобутки. А родзинкою виставки стали зображення етапів створення картини – те, що зазвичай приховано від пересічних глядачів. Тож відвідувачі зможуть побачити задокументований процес народження шедеврів. На виставці представлено майже 400 готових робіт та ескізів  від 50 авторів!

Відкриття виставки відбулося за підтримки громадської організації «Рідне місто» та особисто її лідера та депутата міської ради від партії «Рідне місто» Юрія Гриценка. Проте Оксана Бойко говорить, що це не єдина акція, в котрій їй допомогло «Рідне місто». Так, без «Рідного міста» не відбувся б вихід у світ книги «Кобзарик. Тече вода в синє море…». Презентували це видання у День захисту дітей й 100 примірників передали до дитячих бібліотек міста. За активного сприяння «Рідного міста» в Кременчуці пройшли творчі акції «Я – козак Мамай, мене не займай» до Дня захисту дітей та «День народження України» 24 серпня. І зараз, вітаючи пані Оксану та її школу «Око» з відкриттям омріяної виставки, керівник ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко відзначив, що його організація й надалі підтримуватиме творчу молодь.

Виставка вражає різноманіттям технік: картини виконані гуашшю, олійними фарбами, пастеллю, аквареллю, тушшю та пером. Роботи кожного юного майстра гарні по-своєму, щирі та наївні. Проте в усіх є щось спільне – здається, надзвичайна енергетика митця переходить в душі її учнів і закарбовується у мазках, кольорах та формах.

А ще Оксана Бойко обіцяє кожні вихідні проводити безкоштовні майстер-класи, до яких зможуть долучитися всі бажаючі.

(Д. Малишко)

IMG_0692 IMG_0696IMG_0701 IMG_0702IMG_0704IMG_0756IMG_0738IMG_0714

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто