48 тис. грн зібрали у фінальний день Всеукраїнської акції  «Серце до серця» кременчуцькі волонтери

Фінальний  день  акції «Серце до серця» у Кременчуці відбувся в неділю, 9 квітня.  Цього дня  волонтери  організували багато різноманітних заходів, спрямованих на збір коштів для допомоги дітям з вадами зору. Більше 200 волонтерів працювали у різних районах міста, збираючи кошти для придбання необхідного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Цього ж дня у Кременчуці відбувся велопробіг, також у рамках акції «Серце до серця». Слідом за велосипедистами свій внесок зробили й кременчужани без коліс, але з великим бажанням пробігтися центральною вулицею заради шляхетної справи. Участь у благодійному пробігу взяли керівники міста, представники підприємств, учні, студенти і просто небайдужі кременчужани.

Потім всі учасники акції взяли участь  у флеш-мобі «Живе серце», який відбувся на головній площі міста – площі Перемоги. Цікаві заходи були організовані і у парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Загалом, цього дня було зібрано 48 тис. грн. У міськвиконкомі зазначають, що після перерахунку коштів, які збирали за весь  період проведення у Кременчуці благодійної акції «Серце до серця», їх загальна сума буде більшою за минулорічну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто