5 липня – Міжнародний День Дніпра

dlya-mezhdunarodnykh-perevozok

Дніпро – головна водна артерія України, значення якої в становленні та розвитку української нації, суспільного виробництва і для природного середовища країни не можна переоцінити.

Системний аналіз сучасного екологічного стану басейну Дніпра та організація управління охороною і використанням водних ресурсів свідчить, що розв’язання проблем екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води в сучасних умовах вимагає концентрації значних сил і ресурсів багатьох галузей народного господарства, мобілізації державних і місцевих ресурсів та ініціатив, посилення ролі громадськості та міжнародної спільноти.

Міжнародний день Дніпра створено з метою підвищення рівня громадської свідомості і відповідальності щодо охорони навколишнього природного середовища, зокрема водних ресурсів в басейні Дніпра, залучення усіх верств громадянського суспільства до практичної діяльності, спрямованої на екологічне оздоровлення у басейні Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм.

З метою збереження навколишнього природного середовища закликаємо всіх:

–         прибирати за собою сміття;

–         гасити багаття;

–         не знищувати рослини.

З нагоди Міжнародного Дня Дніпра управлінням контролю за станом благоустрою та екологічної безпеки організовано 04.07.2014 проведення акції, в рамках якої заплановано виїзд на о. Динька, о. Зелений в межах міста для здійснення просвітницької діяльності серед відпочиваючих з метою підвищення екологічної свідомості населення. Станемо на захист довкілля разом!

За інформацією Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто