5 тис. саджанців сосни та ялинки висадили кременчуцькі школярі у місцевому лісгоспі

18 березня з  нагоди Міжнародного дня лісів у  Кременчуці, на території ДП «Кременчуцьке лісове господарство», відбулася природоохоронна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її учасниками стали учні кременчуцького ліцею № 4, які висадили поблизу с. Мала Кохнівка аж 5 тисяч саджанців сосни та ялинок.

Спершу, з технологією висадки сіянців ознайомив школярів працівник лісового господарства, потім, перейнявши досвід фахівця,  школярі взялись до справи – хвойні саджанці швидко вимальовувались у паралельні рядочки.

За традицією, починаючи з 2006 року, з 21 березня по 20 квітня Державне агентство лісових ресурсів України проводить Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, роботах з лісовідновлення та лісорозведення. Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – створення лісових насаджень, в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.

Залишити відповідь