5 тис. саджанців сосни та ялинки висадили кременчуцькі школярі у місцевому лісгоспі

18 березня з  нагоди Міжнародного дня лісів у  Кременчуці, на території ДП «Кременчуцьке лісове господарство», відбулася природоохоронна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її учасниками стали учні кременчуцького ліцею № 4, які висадили поблизу с. Мала Кохнівка аж 5 тисяч саджанців сосни та ялинок.

Спершу, з технологією висадки сіянців ознайомив школярів працівник лісового господарства, потім, перейнявши досвід фахівця,  школярі взялись до справи – хвойні саджанці швидко вимальовувались у паралельні рядочки.

За традицією, починаючи з 2006 року, з 21 березня по 20 квітня Державне агентство лісових ресурсів України проводить Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, роботах з лісовідновлення та лісорозведення. Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – створення лісових насаджень, в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто