9-10 вересня в Кременчуці відбудеться перший Всеукраїнський етнофестиваль «деМЕД?»

Етнофестиваль «деМЕД?» проходитиме два дні, 9 та 10 вересня, з 12.00. й до пізньої ночі  в парку «Придніпровський». «Обличчям» фестивалю стане співачка Катя Чилі.

В рамках фестивалю вона проведе 2 майстер-класи (9 та 10 вересня), та презентує концертну програму з  Katya Chilly Group 432Гц.

Учасники заходу матимуть можливість відкачати мед зі стільників і безкоштовно скуштувати його, спробувати страву японських довгожителів – смажених трутнів.  Дітей можна залишити на майстер-класах або з аніматорами, а дорослим  продегустувати питні меди та подивитись на змагання СтронгМЕНІВ. В цей час жінкам розкажуть про фейсбілдінг та  органічну косметику.

Прозорий вулик, несумні лекції  провідних вчених та пасічників України з Києва, Харкова, Кропивницького, Чернівців, Черкас: цікава та актуальна інформація для кожного. Ближче до вечора – концертна програма, серед учасників якої – Katya Chilly Group 432Гц,  Zвуки Zемлі,  DJ Zveroboy.

Організатори обіцяють: нудьгувати ніхто не буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.