Акцією «З радістю в школу!» було охоплено 193 дитини

Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді упродовж серпня 2014 року була організована та проведена благодійна соціальна акція до Дня знань «З радістю в школу!». Основною метою акції є привітання дітей  пільгових категорій та дітей з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах   із початком нового учбового року та надання підтримки у підготовці до школи.

За інформацією  Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді цього річ отримали подарунки та були забезпеченні канцелярським приладдям  193 дитини, з них,  34 першокласників.

Окрім дітей, які вперше сіли за парти, подарунки з нагоди Дня знань отримали: школярі з багатодітних родин – 18 сімей; вихованці матерів-одиначок –  18 сімей; переселенці з АР Крим, Донецької та Луганської областей – 41 дитина; сім’ї  де вихованням займаються батьки-одинаки -3 сім’ї; сім’ї , де виховуються діти-інваліди – 2 сім’ї та сім’ї , де дітей народили жінки-інваліди – 3 сім’ї.

Така допомога стала великою підтримкою для сімей, які перебувають на обліку у Кременчуцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді,  знаходяться у складних життєвих обставинах та низькою матеріальною забезпеченістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто