Акцією «З радістю в школу!» було охоплено 193 дитини

Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді упродовж серпня 2014 року була організована та проведена благодійна соціальна акція до Дня знань «З радістю в школу!». Основною метою акції є привітання дітей  пільгових категорій та дітей з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах   із початком нового учбового року та надання підтримки у підготовці до школи.

За інформацією  Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді цього річ отримали подарунки та були забезпеченні канцелярським приладдям  193 дитини, з них,  34 першокласників.

Окрім дітей, які вперше сіли за парти, подарунки з нагоди Дня знань отримали: школярі з багатодітних родин – 18 сімей; вихованці матерів-одиначок –  18 сімей; переселенці з АР Крим, Донецької та Луганської областей – 41 дитина; сім’ї  де вихованням займаються батьки-одинаки -3 сім’ї; сім’ї , де виховуються діти-інваліди – 2 сім’ї та сім’ї , де дітей народили жінки-інваліди – 3 сім’ї.

Така допомога стала великою підтримкою для сімей, які перебувають на обліку у Кременчуцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді,  знаходяться у складних життєвих обставинах та низькою матеріальною забезпеченістю.

Залишити відповідь