Антимонопольний комітет перевірить, чи є підстави для зростання ціни на хліб

Продукція Кременчуцького хлібокомбінату за останній тиждень зросла в ціні на 5-9%. Йдеться, передусім про соціальні сорти хліба. В Кременчуцькій мерії занепокоїлись такою ситуацією й вирішили звернутися до Антимонопольного комітету щодо перевірки законності обґрунтування підняття цін на хліб Кременчуцьким хлібокомбінатом.

 

 

Міська влада пригрозила комбінату, що перегляне дозволи на розміщення його хлібних кіосків у місті, якщо ціна на соціальні сорти виробів підвищуватиметься й надалі. 

Як повідомила на щотижневій апаратній нараді начальник управління розвитку  підприємництва, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк,  наразі готується відповідний лист до Антимонопольного комітету.В мерії зазначають, що підприємству було дозволено встановлювати в місті кіоски з продажу хлібобулочних виборів за умови стримання ціни на соціальні види хліба. Сьогодні ж договірні зобов’язання не виконуються. Хлібокомбінату пригрозили, що в разі продовження політики підвищення ціни на хліб, міська влада змушена буде переглянути свої позиції  щодо розміщення кіосків.

Залишити відповідь