Антимонопольний комітет перевірить, чи є підстави для зростання ціни на хліб

Продукція Кременчуцького хлібокомбінату за останній тиждень зросла в ціні на 5-9%. Йдеться, передусім про соціальні сорти хліба. В Кременчуцькій мерії занепокоїлись такою ситуацією й вирішили звернутися до Антимонопольного комітету щодо перевірки законності обґрунтування підняття цін на хліб Кременчуцьким хлібокомбінатом.

 

 

Міська влада пригрозила комбінату, що перегляне дозволи на розміщення його хлібних кіосків у місті, якщо ціна на соціальні сорти виробів підвищуватиметься й надалі. 

Як повідомила на щотижневій апаратній нараді начальник управління розвитку  підприємництва, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк,  наразі готується відповідний лист до Антимонопольного комітету.В мерії зазначають, що підприємству було дозволено встановлювати в місті кіоски з продажу хлібобулочних виборів за умови стримання ціни на соціальні види хліба. Сьогодні ж договірні зобов’язання не виконуються. Хлібокомбінату пригрозили, що в разі продовження політики підвищення ціни на хліб, міська влада змушена буде переглянути свої позиції  щодо розміщення кіосків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто