Артилеристи відзначили День частини

Изображение 050

16 грудня 107-й артилерійський полк традиційно відзначив День частини. Привітати військовослужбовців прибули колишні командири, ветерани, представники районних рад, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, сім’ї військовослужбовців. Серед гостей були і полковники запасу Юрій Гриценко та Олег Фещенко. До речі, Юрій Гриценко, депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто», свого часу служив у цій частині, був заступником командира, тож з особливими почуттями завжди вітає військовослужбовців. Частина ракетників сьогодні з мужністю і високим професіоналізмом виконують свій обов’язок у зоні АТО.

Юрій Гриценко вручив військовослужбовцям почесні грамоти та цінний подарунок – пересувну електростанцію:

– Дуже приємно сьогодні бачити ваші обличчя. На мій погляд, найцінніше в наш час – це традиції. Ми завжди надаємо допомогу військовій частині, і це від душі. Я бажаю всім вам бадьорості, стійкості, мужності та впевненості у щасливому майбутньому нашої країни та Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто