Бабуся співає – онук допомагає!

DSC_0680

8-річного кременчужанина Дмитра Ішкова та його 62-річну бабусю Ганну поєднують не лише родинні зв’язки, а й спільне хобі: хлопчик та бабуся дуже полюбляють разом співати. Причому їхні думки співпадають навіть у виборі репертуару – це народні пісні.

Розповісти про своє родинне хобі до нашої редакції завітала 62-річна Ганна Ішкова. Жінка одразу скромно попередила: «Ви там багато про нас не пишіть, ми – не якісь там великі артисти». І ми пообіцяли їй, що напишемо лише правду. Так ось. Вже 27 років поспіль наша співрозмовниця співає у народному хорі «Джерело» при ПК «Нафтохімік». Пані Ганна зізнається, що найбільше вона полюбляє виконувати саме українські народні пісні, адже всі вони – гарні та душевні. Любов до них пані Ганна прищепила й своєму 8-річному онуку Дмитрику, з яким жінка сьогодні навіть виступає разом – це і є їхнє родинне хобі.

– У 2008 р. я вийшла на пенсію, а мій онук пішов до 1-го класу, – розповідає жінка. – Діму почали активно долучати до всіляких шкільних святкових заходів. І якось учителька запросила мене заспівати разом із онуком на святковому концерті до 8 Березня.

Відтоді Ганна Степанівна з Дімою й почали виступати разом. Репертуар цього дуету невеликий – це пісні «Несе Галя воду» та «Ми бажаєм вам добра». Але це якщо говорити про офіційний репертуар. Вдома ж бабуся з онуком співають набагато більше пісень. Оце збираються разом, вмикають караоке й починають виступати. Долучатися до їхнього співу інші члени родини якось не поспішають – мабуть, не хочуть заважати ідилії.

– Мій чоловік колись грав на баяні, але останнім часом покинув це заняття, – розповідає Ганна Степанівна. – Тож виступаємо ми лише вдвох – і в школі, і вдома.

До речі, цьогоріч пані Ганну з онуком запросили заспівати в ПК «Нафтохімік» на святковому концерті, присвяченому Міжнародному жіночому дню. Як бачите, дует набирає популярності! Лишилося тільки назву для нього вигадати – й бабусі з онуком хоч завтра можна вирушати у гастрольний тур по всій Україні!

DSC_0614

Танцюрист співакові – не завада

Розкриємо секрет: не менше за співи 8-річний Дмитро полюбляє танцювати. І, здогадаєтесь, в якому стилі? Звісно, в народному. Ось уже впродовж 3-х років хлопчик відвідує ансамбль народного танцю в ПК «Нафтохімік» і заявляє всім навколо: «Я – танцюрист». Як розповідає Ганна Степанівна, щойно Діма почує чи побачить по телевізору якийсь народний виступ – одразу кидає всі справи й «прикипає» до екрану: дуже вже йому подобається національна творчість!

21 рік Ганна Ішкова пропрацювала у ПК «Нафтохімік» керівником дитячого хорового колективу «Перлинка». Тож і не дивно, що любов до пісні в цієї жінки живе в душі. Сьогодні пані Ганна хоч і на пенсії, але про рідний палац культури все одно не забуває: постійно відвідує народний хор «Джерельце», якому, до речі, в цьому році виповнюється 45 років (керує хором Андрій Шалигін).

Тетяна Апрелєва

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто