Батьківські гроші таки виводять з кременчуцьких шкіл.

Готівка у школах і дитсадках під забороною. У міськвиконкомі мають видати розпорядження про заборону обігу готівкових коштів у школах. Це стосується батьківських внесків.

Про результати наради, яка нещодавно пройшла під головуванням віце-мера Ольги Усанової, журналістам повідомила депутат Тетяна Сідерка. Саме вона на минулій сесії Кременчуцької міськради у депутатському запиті підняла питання батьківських внесків. Тоді колеги-депутати її підтримали. Тетяна Сідерка повідомила, що зокрема у розпорядженні йтиметься про заборону руху готівкових коштів у якості батьківських внесків. А якщо у батьків вже виникне палке бажання допомогти навчальним закладам, то без проблем.

Але створити потрібно для цього спецфонд і звітувати про обіг коштів, як на сайті навчальних закладів, так і на сайті департаменту освіти. І також звітуватися в податкову.

Окрім того, директорів шкіл і завідуючих дитсадків зобов’язали до 1 квітня надати в мерію інформацію про потреби, які до цього покривали за рахунок батьківських коштів.

З обов’язковою умовою: розділити капітальні і поточні видатки. Тетяна Сідерка стверджує, що деякі директори шкіл подали у своїх звітах про надходження батьківських внесків занижені дані.

Депутат говорить, що і надалі продовжить розбиратися в темі батьківських внесків.

 

 

Автор: Наталія Мігунова (газета «Вісник Кременчука)

Залишити відповідь