Батьківські гроші таки виводять з кременчуцьких шкіл.

Готівка у школах і дитсадках під забороною. У міськвиконкомі мають видати розпорядження про заборону обігу готівкових коштів у школах. Це стосується батьківських внесків.

Про результати наради, яка нещодавно пройшла під головуванням віце-мера Ольги Усанової, журналістам повідомила депутат Тетяна Сідерка. Саме вона на минулій сесії Кременчуцької міськради у депутатському запиті підняла питання батьківських внесків. Тоді колеги-депутати її підтримали. Тетяна Сідерка повідомила, що зокрема у розпорядженні йтиметься про заборону руху готівкових коштів у якості батьківських внесків. А якщо у батьків вже виникне палке бажання допомогти навчальним закладам, то без проблем.

Але створити потрібно для цього спецфонд і звітувати про обіг коштів, як на сайті навчальних закладів, так і на сайті департаменту освіти. І також звітуватися в податкову.

Окрім того, директорів шкіл і завідуючих дитсадків зобов’язали до 1 квітня надати в мерію інформацію про потреби, які до цього покривали за рахунок батьківських коштів.

З обов’язковою умовою: розділити капітальні і поточні видатки. Тетяна Сідерка стверджує, що деякі директори шкіл подали у своїх звітах про надходження батьківських внесків занижені дані.

Депутат говорить, що і надалі продовжить розбиратися в темі батьківських внесків.

 

 

Автор: Наталія Мігунова (газета «Вісник Кременчука)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто