Бажаючих опанувати професія водія тролейбуса майже втричі більше, ніж місць у підготовчій групі КТУ

Здається, ситуація з дефицітом водіїв у в Кременчуцькому тролейбусному управлінні кардинально змінитьяс найближчим часом. Ще не так давно підприємство було не в змозі навіть сформувати групу для навчання на водія тролейбуса, бажаючих не було навіть серед осіб, які перебувають на обліку в Міськрайонному центрі зайнятості населення. Головна тому причина – вкрай низька заробітна плату, яку отримують водії електротранспорту в Кременчуці.

Наразі ж, як повідомив начальник міського управління транспорту Руслан Івашина, кількість охочих працювати за кермом тролейбуса становить понад 100 осіб, але з них для навчання буде відібрано лише 37. Таке зростання популярності професії водія тролейбуса,  напевно, появзане з  гарними перспективами в оплаті праці. КТУ обіцяє водіям зарплату до 7 тис. грн.

Заняття на водійських курсах розпочнуться наприкінці березня, після того, як КТУ отримає відповідний дозвіл МРЕВ та  полтавської комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто