Біля житлових масивів Молоджіного в районі залізничної колії збудують понад 240 гаражів

244 кременчужанина – учасники бойових дій отримали земельні ділянки під будівництво індивідуальних гаражів в районі вул. Володимира Великого, що на Молодіжному. Землю розподілили шляхом жеребкування, яке відбулося 25 січня у Кременчуцькому міськвиконкомі.
Загалом під будівництво індивідуальних гаражів для учасників бойових дій ще в квітні 2016 р. Кременчуцькою міською радою було зарезервовано 10 тис. 875 кв м землі в районі вул. Володимира Великого на Молодіжному.

 

 

 

Жеребкування ділянок землі було відкритим

Станом на 20 січня мерія отримала 451 заявку на ділянки. Шляхом відкритого жеребкування в присутності членів комісії, учасників жеребкування, засобів масової інформації тощо  земельні ділянки отримали 244 учасників бойових дій, у тому числі учасники АТО.

Як зазначила керівник міського управління земельних ресурсів Ірина Безверха, всі графічні матеріали по  ділянках можна отримати після 13 лютого 2017 р. через Центр надання адміністративних послуг (пл..Перемоги,2)..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто