Благодійний фонд «Джерело Дніпра» оголосив імена кременчужан, які номінуються на «Спортивний Оскар»

8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, в Кременчуці, в Міському палаці культури, урочисто вітатимуть спортивну гордість міста -кращих спортсменів, тренерів та кращі команди. Перший у Кременчуці  «Спортивний Оскар» відбувся за іціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, та за підтримки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

 

“Спортивний Оскар” буде вручено в кількох номінаціях.   Наразі стали відомі імена номінантів Першого «Спортивного Оскару», визначені оргкомітетом:

Номінація «Дебют або відкриття»

1. Кареліна Дар’я  – фіналістка чемпіонату України з  тхеквондо (ВТФ) серед молоді та чемпіонка України серед юніорів;

2. Раковська Ганна – бронзова призерка чемпіонату України з кросу в     естафеті та дворазова бронзова призерка чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат;

3. Ткач Ярослав  – переможець Кубку Європи з скелелазіння  серед юніорів, фіналіст чемпіонату України серед дорослих та триразовий чемпіон чемпіонату України   серед  юніорів до 16 років.

Номінація  «Сильні духом»

1. Ємельянов Сергій  – переможець Кубку України з параканое, переможець Кубку світу, переможець чемпіонату України, переможець чемпіонату Європи та  переможець чемпіонату світу;

2. Білоконь Олег  – чемпіон України з штовхання ядра та 4 місце на Дефлімпійських іграх.

3. Кобзар Наталія – чотириразова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка та дворазова срібна призерка  чемпіонату світу з легкої атлетики.

Номінація  «Разом з олімпійцями»

1. Назаренко Микита – чемпіон України з кікбоксингу WPRA серед юніорів, чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу у розділі JMTB та К-1;

2. Коваль Світлана  – чемпіонка України з фінських городків, срібна призерка чемпіонату України з єврогородків та чемпіонка світу з городкового спорту;

3. Скрильник Валерія – чемпіонка України з таеквон-до (ІТФ) серед юніорок та срібна призерка чемпіонату Європи  серед юнаків та дівчат.

Номінація  «Найкраща команда»

1. Команда з городкового спорту – чемпіон України та чемпіон світу з     городкового спорту;

2. Команда ХК «Кременчук» – срібний призер чемпіонату України з    хокею з шайбою;

3. Команда «КДЮСШ-2» з волейболу – бронзовий призер чемпіонату     України з волейболу серед юніорок.

Номінація «Найкращий тренер з командних видів спорту»

1. Гончаренко Вероніка Юріївна – тренер команди «КДЮСШ-2» – бронзового призера чемпіонату України з волейболу серед  юніорок;

2. Савицький Олександр Валерійович –  тренер команди ХК «Кременчук» –  срібного призера чемпіонату України з хокею з шайбою;

3. Севрюк Микола Петрович – тренер команди – переможниці чемпіонату України та чемпіонату світу з городкового спорту.

Номінація «Найкращий тренер»

1.Волошин Василь Васильович – особистий тренер Каланіної Єлизавети –   бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в  м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи                               в м. Варшаві (Польща), бронзової призерки Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзової призерки чемпіонату України  серед дорослих; особистий тренер Каро Марандяна – бронзового призера  чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, чемпіона України серед юнаків та бронзового призера Кубку Європи серед юнаків в м. Арад  (Румунія); особистий тренер Біляєва Максима – чемпіона України серед молоді;

2. Ляховий Олександр Миколайович – особистий тренер Вихриста    Віктора – переможця Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та  чемпіона Європи;

3. Вдовицький Юрій Олександрович – тренер-викладач з таеквон-до ІТФ,     вихованці якого вибороли чотири золотих та три бронзових медалі на чемпіонаті України серед дітей,  11 медалей на чемпіонаті України серед юнаків та дорослих, особистий тренер Скрильник Валерії – срібної призерки чемпіонату Європи серед юніорів.

Номінація  «Найкраща спортсменка»

1. Голівець Вікторія – бронзова призерка чемпіонату України з важкої     атлетики серед молоді;

2. Каланіна Єлизавета – бронзова призерка турніру серії Grand  Slam в                    м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібна призерка турніру серії Grand   Prix в      м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж    (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзова призерка   Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзова призерка чемпіонату   України серед дорослих;

3. Ляхова Ольга – срібна призерка чемпіонату України серед дорослих з     легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в естафеті в                м. Белград (Сербія), чемпіонка командного чемпіонату України та чемпіонка командного чемпіонату Європи в бігу на 800 метрів, срібна призерка в естафеті в м. Лілль (Франція).

Номінація «Найкращий спортсмен»

1. Марандян Каро – бронзовий призер чемпіонату  України з дзюдо серед чоловіків, чемпіон України серед молоді та  бронзовий призер Кубку Європи серед молоді в м. Арад (Румунія);

2. Вихрист Віктор – переможець Міжнародного турніру з боксу в    Угорщині та чемпіон Європи серед чоловіків;

3. Покуляк Віталій – чемпіон України з боксу серед молоді, V місце на чемпіонаті Європи серед молоді, чемпіон Міжнародного турніру класу «А».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.