Блискавичний День шахів

    HPIM8503

20 липня з нагоди Всесвітнього Дня шахів у Кременчуці за підтримки міського спорткомітету, міської федерації шахів та громадської організації «Рідне місто» відбувся  шаховий турнір з блискавичних шахів.

– Торік громадська організація «Рідне місто» підтримала ініціативу міських шахістів і в Кременчуці пройшов перший турнір з блискавичних шахів. Сьогодні можна вже говорити про нову традицію, що з’явилася в спортивному житті міста. Упевнений, що такі турніри відбуватимуться щороку і надалі, допомогу «Рідного міста» в організації цих змагань ми гарантуємо, – наголосив, вітаючи учасників турніру, голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Хочу сказати, що наша організація активно сприяє розвитку шахового спорту і серед дітей, щороку проводячи змагання «Біла тура» на призи «Рідного міста» серед учнів кременчуцьких шкіл. Крім того, в центрі нашої уваги – популяризація футболу серед підлітків та велосипедного спорту. Сьогодні, наприклад, ми працюємо над розробкою міської програми розвитку велоінфраструктури міста.

У нинішньому турнірі з блискавичних шахів взяли участь гості з різних міст України й Росії, загалом 23 шахіста віком від 11 до 75 років, в тому числі і жінки.

З кременчуцькими шахістами змагалися Анатолій Корольков і Володимир Богомаз із Росії та  Андрій Зазуляк зі Львова.  Переможцем турніру став Андрій Зозуляк, який посів почесне перше місце, друге місце  – в Степана Гриценяка, третє – у Віктора Амірова. А першорозрядниця, 17-ти  річна Галина Пустова, чемпіонка з шахів серед жінок Кременчука, продемонструвала справді блискавичну гру багатьом чоловікам.

Громадська організація «Рідне місто» привітала усіх переможців та нагородила цінними подарунками.

Переможець змагань серед чоловіків Андрій Зазуляк народився і жив у Львові, шахами займається з 10 років, планує присвятити себе тренерській роботі в Кременчуці.

– Хочу почати тренерську діяльність і з часом підняти рівень Кременчука до Львівського, де зараз найсильніші спортсмени. Моїм кумиром із дитинства і до сьогодні залишається Каспаров, який і досі показує клас. Його гра мене просто захоплює, – розповів Андрій Зазуляк.

HPIM8491Голова ГО Рідне місто Юрій Гриценко нагородив головного суддю змагань Дружиніна М.М. грамотою

HPIM8489Переможець шахового турніру з блискавичних шахів Зазуляк АндрійПереможці шахового турніру Аміров В.Д, Зазуляк А.А., Гриценяк С.Г. (зліва направо)HPIM8495 HPIM8496Переможці шахового турніру Аміров В.Д, Зазуляк А.А., Гриценяк С.Г. (зліва направо)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто