Блискавичний День шахів

    HPIM8503

20 липня з нагоди Всесвітнього Дня шахів у Кременчуці за підтримки міського спорткомітету, міської федерації шахів та громадської організації «Рідне місто» відбувся  шаховий турнір з блискавичних шахів.

– Торік громадська організація «Рідне місто» підтримала ініціативу міських шахістів і в Кременчуці пройшов перший турнір з блискавичних шахів. Сьогодні можна вже говорити про нову традицію, що з’явилася в спортивному житті міста. Упевнений, що такі турніри відбуватимуться щороку і надалі, допомогу «Рідного міста» в організації цих змагань ми гарантуємо, – наголосив, вітаючи учасників турніру, голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Хочу сказати, що наша організація активно сприяє розвитку шахового спорту і серед дітей, щороку проводячи змагання «Біла тура» на призи «Рідного міста» серед учнів кременчуцьких шкіл. Крім того, в центрі нашої уваги – популяризація футболу серед підлітків та велосипедного спорту. Сьогодні, наприклад, ми працюємо над розробкою міської програми розвитку велоінфраструктури міста.

У нинішньому турнірі з блискавичних шахів взяли участь гості з різних міст України й Росії, загалом 23 шахіста віком від 11 до 75 років, в тому числі і жінки.

З кременчуцькими шахістами змагалися Анатолій Корольков і Володимир Богомаз із Росії та  Андрій Зазуляк зі Львова.  Переможцем турніру став Андрій Зозуляк, який посів почесне перше місце, друге місце  – в Степана Гриценяка, третє – у Віктора Амірова. А першорозрядниця, 17-ти  річна Галина Пустова, чемпіонка з шахів серед жінок Кременчука, продемонструвала справді блискавичну гру багатьом чоловікам.

Громадська організація «Рідне місто» привітала усіх переможців та нагородила цінними подарунками.

Переможець змагань серед чоловіків Андрій Зазуляк народився і жив у Львові, шахами займається з 10 років, планує присвятити себе тренерській роботі в Кременчуці.

– Хочу почати тренерську діяльність і з часом підняти рівень Кременчука до Львівського, де зараз найсильніші спортсмени. Моїм кумиром із дитинства і до сьогодні залишається Каспаров, який і досі показує клас. Його гра мене просто захоплює, – розповів Андрій Зазуляк.

HPIM8491Голова ГО Рідне місто Юрій Гриценко нагородив головного суддю змагань Дружиніна М.М. грамотою

HPIM8489Переможець шахового турніру з блискавичних шахів Зазуляк АндрійПереможці шахового турніру Аміров В.Д, Зазуляк А.А., Гриценяк С.Г. (зліва направо)HPIM8495 HPIM8496Переможці шахового турніру Аміров В.Д, Зазуляк А.А., Гриценяк С.Г. (зліва направо)

Залишити відповідь