«Бойове братство» підвело підсумки року

IMG_5803

20 грудня відбулися загальні збори членів громадської організації «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство». Зібрання підбило підсумки роботи організації за рік, що минає, та визначилось з планами на рік наступний.

У лютому 2015 р. кременчуцькому «Бойовому братству» виповнюється вже 10 років. Створена з метою вирішення нагальних питань і захисту інтересів ветеранів ця організація нині об’єднує в своїх лавах близько понад 400 ветеранів війни, військової служби, правоохоронних органів, учасників бойових дій, локальних війн, миротворців, інвалідів війни та інших. Лише упродовж 2014 р. чисельність «Бойового братства» збільшилась на 5 осіб.

Відповідно до статуту організації, традиційно наприкінці року «бойові брати» проводять збори, щоб підбити підсумки та визначити плани.  Цього року в якості почесних гостей на зібрання були запрошені люди, які активно співпрацюють з «Бойовим братством» – директор ПТУ ім. А.С. Макаренка І.Максак, директор школи № 1 Л.Яшина, директор школи № 19 А.Пашедін, голова ради ветеранів Крюківського вагонзаводу В.Семенов, в.о. командира в/ч А1546 підполковника А. Захаржевський.

Голова «Бойового братства» О.Фещенко подякував усім присутнім за плідну роботу в 2014 р. й висловив сподівання, що 2015-ий – рік десятиріччя організації, буде відзначений ще більш активною діяльністю. Почесними грамотами О.Фещенко нагородив ветеранів-активістів В.Марцинюка та І.Бипка, директора ЗОШ № 1 Л.Яшину, медаль «70 років звільнення Кременчука від німецько-фашистських загарбників» було вручено в.о. командира частини А 1546 А.Захаржевському, а медаллю Полтавської обласної організації УСВА «25 років виведення військ з Афганістану» нагороджено ветерана-афганця В.Захарченка.

– Чимало проектів «Бойового братства» не були б реалізовані, якби не підтримка Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина та його дружини Тетяни Юріївни, – зазначив наприкінці зборів голова організації О.Фещенко. – Родина Матициних вже багато років сприяє ветеранського руху в Кременчуці, всіляко підтримує ветеранів війни, військової служби та членів їх родин, а сьогодні надає активну допомогу учасникам АТО на сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто