“Бойове братство” провело в школах уроки мужності

Урок мужності в загальноосвітніх закладах Кременчука провели з нагоди Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав члени Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство». Старшокласникам розповідали про те, як героїчно виконували свій військовий інтернаціональний обов’язок наші земляки в Афганістані та інших 26 державах, говорили про непоказну вірність своїй Батьківщині, солдатській присязі, незламність духу і справжній патріотизм.

 

 

 

 

 

Олег Фещенко проводить урок мужності в школі № 1

Уроків мужності в кременчуцьких школах – давня і незмінна традиція для членів «Бойового братства». Щороку представники об’єднання проводять зустрічі зі старшокласниками напередодні Дня Перемоги, Дня Захисника України, Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Нещодавно таке тісне спілкування ветеранів із молодим поколінням відбулося в школі № 1, до урок мужності проводив голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове» братство  Олег Фещенко.  У професійно-технічному ліцеї ім.. А.С. Макаренка зустріч зі студентами провів бойовий побратим Володимир Артюх, а з вихованцями клубу «Гардемарін» спілкувався Володимир Стегарь.

Варто зазначити, що патріотичне виховання молоді – одна з основних задач, які ставить перед собою Об’єднання «Бойове братство». Щороку члени організації проводять загальноміські військово-патріотичні ігри «Патріот» серед старшокласників,

дитячо-юнацький фестиваль патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу і відвагу», традиційними є й зустрічі ветеранів зі школярами. «Ми прагнемо, щоб наша молодь знала історію своєї країни, шанувала пам’ять героїв, які перемогли фашизм, поважала старше покоління, яке доклала неймовірних зусиль для відбудови України після Другої Світової війни, була небайдужою й нинішньої долі України. Хочемо, що патріотизм, любов до Батьківщини не були для нашої молоді звичайними словами,» – говорить голова «Бойового братства»  Олег Фещенко.

 

 

 

 

Спільне фото зі старшокласниками ЗОШ № 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто