«Бойове братство» провело загальні збори організації за підсумками роботи в 1-ому півріччі 2017 р.

Загальні збори громадської організації «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» відбуваються традиційно кожні півроку. Ветерани збираються, щоб підбити підсумки роботи за минулий період, нагородити кращих  й визначити плани подальшої діяльності. Нинішні літні збори «Бойового братства» проходили на базі відпочинку «Дубки» ПАТ «Кредмаш». За незмінну гостинність побратими висловлюють щиру подяку голові наглядової ради-президенту підприємства Миколі Данилейку.

 

 

 

 

 Голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів “Бойове братство” Олег Фещенко вручає Почесну грамоту Полтавської обласної ради за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху голові ради ветеранів війни та праці ПАТ “Кредмаш” Анатолію Питульку. 

Окрім членів організації участь у загальних зборах «Бойового братства» взяли й гості –   та голова ради ветеранів війни та праці Крюківського вагонобудівного заводу Віктор Семенов. Звітував про роботу в 1-ому півріччі 2017 р. голова організації, полковник у запасі Олег Фещенко. За його словами,  «Бойове братство» традиційно брало участь у всіх міських урочистостях з нагоди пам’ятних дат у житті країни – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги в Другій Світовій війни, Дня пам’яті в’язнів фашистських концтаборів та інших.  Члени об’єднання проводили активну роботу з патріотичного виховання молоді, виступали перед учнями міських шкіл та студентами на уроках мужності, розповідали молоді про воїнів-земляків, які виконували свій військовий обов’язок в Афганістані та інших країнах світу, побратими-учасники АТО на сході України говорили про війну нинішню.

Традиційно за активну громадську діяльність були відзначені кращі представники «Бойового братства». Грамоти активістам вручали секретар Кременчуцької міської ради, полковник у запасі, член «Бойового братства» Юрій Гриценко та голова “Бойового братства” Олег Фещенко.

Отже, Почесною грамотою Полтавської обласної ради був відзначений Анатолій Питулько, Почесними грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради – Петро Кузьменко, Віктор Семененко, Олексій Жовтобрюх,

Після офіційної частини зборів члени організації відпочивали, грали у волейбол, більярд, інші спортивні ігри.

 

 

 

Почесною грамотою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради нагороджений ветеран війни-учасник бойових дій  Петро Кузьменко. 

 

 

 

Почесну грамоту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради вручено учаснику ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 2-ої категорії, активному члену “Бойового братства” Олексію Жовтобрюху.

 

 

 

 

 

 

Олег Фещенко вручає Почесну  грамоту об’єднання «Бойове братство» полковнику у відставці, активісту організації  Анатолію Стояну.

 

 

 

 

Секретар Кременчуцької міської ради, полковник у запасі, член “Бойового братства” Юрій Гриценко обговорив низку питань із соціального забезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій. інвалідів війни з членом об’єднання  “Бойове братство”, учасником бойових дій-інвалідом війни Володимиром Стегарем. 

 

Голова ради ветеранів Крюківського району Петро Бончук у подарунок “Бойовому братству” від Крюківської ради ветеранів передав дві картини на військово-патріотичну тематику. На фото- передача картин голові об’єднання Олегу Фещенку та його заступнику Олександру Коваленку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто