Буде по 5! Кременчуцька міська рада не скасувала рішення міськвиконкому стосовно підвищення вартості проїзду в маршрутках. Не вистачило депутатських голосів.

Рішення Кременчуцького міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду в міських маршрутках до 5 грн, яке почало діяти з 11 травня, спричинило чимале обурення пасажирів, для більшостя яких збільшення плати є відчутним ударом по кишені. На жаль, керівники міста, ухвалюючи рішення про нові тарифи в маршрутках за відсутності належної кількості альтернативного транспорту – тролейбусів, про інтереси пересічних городян турбувалися мало, бо зважили на традиційні бідкання перевізників щодо збитковості роботи маршруток й погрози можливої їх зупинки. Депутати міської ради на сесії 11 травня майже одноголосно засуджували ухвалення резонансного рішення, говорили про те, що тариф у 5 грн необґрунтований й закидали присутнім на сесії перевізникам не бажання оновлювати транспорт. Однак, для того, щоб скасувати рішення міськвиконкому, не вистачило буквально двох депутатських голосів. «За» проголосували 19 обранців з присутніх у залі 23. Троє депутатів не голосували, мер «утримався».
Депутат Денис Терещенко, ініціатор проекту рішення про скасування підвищеного тарифу в маршрутках, пообіцяв звернутись до суду. Можливо, так і вчинить. Ходять чутки, що восени цього року можуть відбутися чергові вибори депутатів на всіх рівнях. Кременчужан від того жодного зиску, бо під гучні заклики, обіцянки й традиційний передвиборчий піар, у маршрутках вони все одно платитимуть 5 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто