Буде по 5! Кременчуцька міська рада не скасувала рішення міськвиконкому стосовно підвищення вартості проїзду в маршрутках. Не вистачило депутатських голосів.

Рішення Кременчуцького міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду в міських маршрутках до 5 грн, яке почало діяти з 11 травня, спричинило чимале обурення пасажирів, для більшостя яких збільшення плати є відчутним ударом по кишені. На жаль, керівники міста, ухвалюючи рішення про нові тарифи в маршрутках за відсутності належної кількості альтернативного транспорту – тролейбусів, про інтереси пересічних городян турбувалися мало, бо зважили на традиційні бідкання перевізників щодо збитковості роботи маршруток й погрози можливої їх зупинки. Депутати міської ради на сесії 11 травня майже одноголосно засуджували ухвалення резонансного рішення, говорили про те, що тариф у 5 грн необґрунтований й закидали присутнім на сесії перевізникам не бажання оновлювати транспорт. Однак, для того, щоб скасувати рішення міськвиконкому, не вистачило буквально двох депутатських голосів. «За» проголосували 19 обранців з присутніх у залі 23. Троє депутатів не голосували, мер «утримався».
Депутат Денис Терещенко, ініціатор проекту рішення про скасування підвищеного тарифу в маршрутках, пообіцяв звернутись до суду. Можливо, так і вчинить. Ходять чутки, що восени цього року можуть відбутися чергові вибори депутатів на всіх рівнях. Кременчужан від того жодного зиску, бо під гучні заклики, обіцянки й традиційний передвиборчий піар, у маршрутках вони все одно платитимуть 5 грн.

Залишити відповідь