Будівництво нових котельних на правому березі

На минулій сесії 25 жовтня депутат фракції “Рідне місто” Олександр Плескун вкотре підняв питання про кредит для будівництва двох нових котельних для правобережної частини міста.

img_7208

Наразі обігрів здійснюється котельною КВСЗ, але за рік-два її потужностей просто не вистачить. Питання про надання кредиту від європейських кредитних установ постало ще минулої весни. Депутати фракції “Рідне місто” Олександр Плескун, Сергій Мельник та Валентина Головко, які представляють  Крюків та Раківку внесли на розгляд березневої сесії питання про необхідність будівництва нових котельних на правому березі нашого міста.

Питання було підтримано майже повним складом міської ради, мер особисто пообіцяв фракції “Рідне місто” знайти можливість вирішити це питання до наступного опалювального сезону. Будемо чекати і сподіватись, що ініціатива депутатів фракції “Рідне місто” буде реалізована і мешканці Крюкова та Раківки отримають нові котельні європейського зразка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто