Бузковий гай Диканьки запрошує гостей

18e0ac8fbb6e9a58b870df879e116792_600x1000

9 травня в Диканьці відкривається щорічний фестиваль «Пісні бузкового гаю». У парку звучатимуть народні пісні, працюватиме ярмарок майстрів Полтавщини та фотосалон «Солоха», виступатимуть гоголівські герої. Для гостей фестивалю заплановано чимало розважальних заходів. спортивних ігор, для дітей – катанням на атракціонах, човнах і конях. На учасників свята також чекають смачні ласощі: вареники, млинці, галушки і, звичайно ж, шашлики. Офіційне відкриття свята відбудеться о 14:00 на головній сцені.
Бузковий гай у Диканьці займає площу близько 4 га. За легендою, місцевий панський рід Кочубеїв, дуже потерпав від туберкульозу і лікар порадив графу Віктору Павловичу Кочубею посадити для його невиліковно хворої дочки Ганнусі бузковий гай, щоб аромат квітів хоч трохи продовжив її життя. Саджанці привезли з різних куточків Європи. Коли гай зацвів, він виглядав так чудово, що дочка, здавалось, почала одужувати. Але разом із зів’ялим морем квітів згасло й життя дівчини. А душа її залишилась у бузковому гаю, де кожної весни солов’ї співають їй найкращих пісень. Сьогодні це природо-охоронний парк.

One thought on “Бузковий гай Диканьки запрошує гостей

  1. Діана сказав:

    Коли відриватиметься Бузковий гай 2020 року? ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто