Бюджетники, за зарплату не хвилюйтесь

Працівники бюджетної сфери Кременчука напевне можуть зітхнути з полегшенням, бо аванс і зарплату їм виплачуватимуть вчасно і в повному обсязі. Принаймні до кінця 2014 року. Таку надію висловила в розмові з «КП» заступник міського голови з питань фінансів Тетяна Неіленко.– Відомо, що Кабмін прийняв рішення про безповоротну допомогу Кременчуку у сумі 30 млн грн, – повідомила вона. – Ці кошти підуть, як відшкодування тієї суми, яку ми не доотримали в бюджет міста.
За словами Тетяни Неїленко, загалом недовиконання становить 63 млн грн, і «кабмінівські» 30 млн підуть в рахунок погашення цієї суми. При цьому Тетяна Неїленко запевнила, що допомога уряду – безповоротна і додала: «Якщо ми ці кошти отримаємо, побоювання, що бюджетники не отримають зарплату, зникнуть. Принаймні до кінця цього року.
Загальна фінансова ситуація в Кременчуці ускладнилась через економічні негаразди.
«Якщо бюджет недовиконується на 20%, то це вже не помилка у плануванні, а проблеми в економіці», – каже віце-мер. Короткотермінові позички, які дає місту держава, фактично уже не рятують ситуацію. Оскільки сума позички щоразу на 10 млн менша, ніж загальний фонд зарплати бюджетникам в Кременчуці, який становить 33 млн грн.
«Підкосила» надії фінансистів і цьогорічна заборона на розміщення коштів бюджету на депозитах, а прибуток від цього був на початку 2014 року запланований.
– Зараз місто втратило вже більше 10 млн грн через заборону відволікати кошти з єдиного казначейського рахунку. Є кошти на рахунках Спецфонду, Фонду охорони навколишнього середовища, бюджету розвитку, але додатково нічого з цього не маємо, – констатувала віце-мер Тетяна Неїленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто