Cекретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко та члени литовської делегації висадили дуби у парку «Миру»

З нагоди Днів Європи в Кременчуці наше місто відвідали  члени делегації Литовської Республіки в складі Повноважного Міністра Посольства Литовської Республіки в Україні пана Гвідаса Кєрушаускас, заступника мера міста Алітус пані Валє Гібоне та директора адміністрації самоврядування міста Алітус пан Вітаутас Ястрямскас. 20 травня на знак дружби між Україною та Литвою гості разом із секретарем Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценком висадили висадили у парку «Миру» два пірамідальні дуби.

 

 

 

Спільне фото з литовськими гостями біля дерев, висаджених  у парку Миру 

Як повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвиконкому, спочатку для литовців була організована екскурсія парком, гості дізналися історію встановлення у Кременчуці Гонгу Миру. Потім були висаджені дерева. Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко зазначив, що ці дуби символізуватимуть дружні стосунки між Україною і Республікою Литва та містом Кременчук і містом Алітус. І коли гості з Литви приїжджатимуть до нашого міста, вони спостерігатимуть як ростуть і кріпнуть дерева, а разом з ними тіснішають і розвиваються взаємовідносини між нашими містами і  народами.

Заступник мера міста Алітус пані Валє Гібоне в свою чергу зазначила, що в Кременчуці вона вперше і їй дуже сподобалося наше місто, воно дуже гарне, молоде і сучасне. Пані Гібоне наголосила, що Республіка Литва вже пройшла той нелегкий шлях розвитку і євроінтеграції, який сьогодні проходить Україна, і висловила сподівання, що у нашої країни також все буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто