Через затримку коштів на рахунках Держказначейства комунальні підприємства Кременчука змушені припинити виконання важливих для забезпечення нормальної життєдіяльності міста робіт

Про це йшла мова на засіданні штабу з підготовки міста до опалювального періоду 2013 – 2014 років. Місто сьогодні має кошти, щоб розрахуватися з комунальними підприємствами за виконані роботи з ремонту доріг, житлового фонду, відновлення вуличного освітлення та інших, але вони «зависають» на рахунках у Держказначействі. Останнє пояснює це відсутністю необхідних лімітів фінансування і фінансує лише заробітну плату та енергоносії. Такий стан справ триває ще з минулого року, тому комунальні підприємства такі як: КП «Кременчукводоканал», КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», КП «Міськсвітло» опинилися у вкрай складній фінансовій ситуації. Сьогодні ШРБУ змушене тимчасово призупинити роботу з ремонту міських доріг, адже місто завинило йому близько 3 млн. грн. за вже виконані роботи, м. Комсомольськ має перед підприємством борг у сумі 2,5 млн. грн. ще з минулого року. Така ж проблема і щодо розрахунків з підрядними організаціями, які ремонтували об’єкти галузі охорони здоров’я та освіти. Варто зазначити, що в такій ситуації опинився не лише Кременчук, а й інші міста України.
Кременчуцька міська влада вкрай стурбована таким станом справ, тому під час зустрічі із представниками кременчуцьких ЗМІ міський голова Олег Бабаєв заявив, що підніматиме це питання на державному рівні, планує мер залучитися і підтримкою Асоціації міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.