Чергова сесія міської ради відбудеться 29 листопада

Визначено порядок денний чергової сесії міської ради Кременчука. Сесія запланована на 29 листопада.

mrada

В порядку денному на сесії в листопаді 55 питань. Порядок денний XVI сесії VII скликання

Сесію планують почати зі звернення до Уряду України і Національної комісії з питань регулювання комунальних послуг. Мова в зверненні піде про різницю в тарифах від КП “Теплоенерго” та “ПАТ “Полтаваобленерго”, які обслуговують відповідно Крюківський та Автозаводський райони і проханням роз*яснити з якої причини тарифи було нараховано з такою вітчутною різницею.

Також одне з важливих питань, навколо якого суперечки йдуть майже з дня його проголошення – створення нового комунального підприємства “Муніціпальна поліція”, яке буде задіяне в охороні громадського порядку в місті.

Також багато суперечок може виникнути навколо Проекту рішення від Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики “Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час”. Бо, як показав досвід українських міст, які вводили свого часу подібні обмеження, кількість споживання алкоголю не зменшується, а кількість спекулянтів і обсяг неврегульованої торгівлі алкогольними виробами зростає. При цьому алкогольні вироби, які реалізовуються “поза забороною” дуже часто сумнівної якості.

Питання порядку денного з наступного тижня почнуть обговорювати на комісіях і позиції депутатів щодо гострих питань почнуть визначатись у профільних комісіях.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто