Чергова сесія міської ради відбудеться 29 листопада

Визначено порядок денний чергової сесії міської ради Кременчука. Сесія запланована на 29 листопада.

mrada

В порядку денному на сесії в листопаді 55 питань. Порядок денний XVI сесії VII скликання

Сесію планують почати зі звернення до Уряду України і Національної комісії з питань регулювання комунальних послуг. Мова в зверненні піде про різницю в тарифах від КП “Теплоенерго” та “ПАТ “Полтаваобленерго”, які обслуговують відповідно Крюківський та Автозаводський райони і проханням роз*яснити з якої причини тарифи було нараховано з такою вітчутною різницею.

Також одне з важливих питань, навколо якого суперечки йдуть майже з дня його проголошення – створення нового комунального підприємства “Муніціпальна поліція”, яке буде задіяне в охороні громадського порядку в місті.

Також багато суперечок може виникнути навколо Проекту рішення від Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики “Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час”. Бо, як показав досвід українських міст, які вводили свого часу подібні обмеження, кількість споживання алкоголю не зменшується, а кількість спекулянтів і обсяг неврегульованої торгівлі алкогольними виробами зростає. При цьому алкогольні вироби, які реалізовуються “поза забороною” дуже часто сумнівної якості.

Питання порядку денного з наступного тижня почнуть обговорювати на комісіях і позиції депутатів щодо гострих питань почнуть визначатись у профільних комісіях.

 

 

Залишити відповідь