Чергові перемоги юних спортсменів Кременчука

Упродовж чотирьох днів, із 31 липня по 03 серпня в Дніпропетровську проходив чемпіонат України серед спортивних закладів з веслування на байдарках і каное. У цих  змаганнях взяли участь і вихованці ДЮСШ № 1.

Приємно відмітити, що дворазовим чемпіоном України став юний кремен чужанин -Михайло Бихкало. Він фінішував першим  на дистанції 1000 м  та 500 м у каное. На дистанції 500 м у каное двійці вихованці кременчуцької спортивної школи – Бихкало Михайло та Коропов Данило у фіналі змагань посіли  6 місце. До чемпіонату веслярів підготували Заслужений тренер України Полівара В.Д. та Заслужений майстер спорту Саблін Д.А.