Черговий запит Олександра Плескуна про незбудовану котельню та відсутність гарячої води на Раківці влада прийняла до відома

Депутат Кременчуцької міської ради, голова бюджетної комісії Олександр Плескун (фракція «Рідне місто») вважає, що мешканці  мікрорайону Раківка стали заручниками господарських стосунків між КП «Теплоэнерго» і ТЕЦ вагонзаводу. Ситауція стандартна: комунальники заборгували гроші ТЕЦ, та не може купити газ, а відтак і забезпечити мікрорайон гарячою водою. Вимогу до міської влади  якнайшвидше погасити борг в сумі понад 39 млн грн перед ПАТ КВБЗ депутат Плескун озвучив на сесії Кременчуцької міськради 13 червня. Його запит було підтримано колегами по раді.

 

 

 

 

Вже не вперше через невиконання зобовязань КП “Тепленерго” перед ТЕЦ вагонзаводу мешканці Раківки залишаються без гарячої води влітку. Наразі ж людей попереджають й про проблемні осінь та зиму.   

Як наголосив у своєму депутатському запиті Олександр Плескун, КП «Теплоенерго» винне вагонзаводу 39 млн грн за опалювання і гарячу воду, а КВБЗ має заплатити за постачання газу 26 млн грн. Через велику сумум заборгованості газовики відмовляютьяс постачати паливо вагонзаводу. Тож мешканці Раківки будуть без гарячої води.  Також Олександр Плескун вже вкотре попередив міське керівництво, що наступний опалювальний сезон на Раківці на межі технічних можливостей устаткування ТЕЦ вагонзаводу. Він знову запитав  у мера: чому на Раківці не будують автономну котельну, що мала б стати альтернативою для ТЕЦ КВБЗ?

–         Сьогодні виконані проектні роботи з будівництва коумнальних теплогенеруючих потужностей, але не вирішено питання фінансування робіт. Хоча проект рішення про запозичення коштів в одній із міжнародних фінансових організацій для будівництва котельні на Раківці мав бути затверджений ще в квітні 2017 р. на сесії міськради. Згідно з планом будівництва, в липні завершується строк монтажу котельні,  але роботи й досі не розпочаті, – наголосив Олександр Плескун.

На його думку, всі ці факти свідчать про те, що котельня не буде введена в екслуатацію до початку опалювального сезону 2017-2018 рр. Отже, існує велика вірогідність зризу постачанная гарячої води та початку опалювального сезону на Раківці, адже єдиний постачальник тепла на Раківку – ПАТ КВБЗ – вже неодноразово заявляв про неможливість постачання цієї послуги з 2018 р. в зв’язку з необхідністю проведення технічного обслуговуванея обладнання.

За словами депутата, сезон 2017-2018 рр.  буде на межі технічних можливостей ТЕЦ КВБЗ. Як голова бюджетної комісії Олександр Плескун вимагає:  виконати раніше прийняті рішення щодо будівництва котельні на Раківці в терміни, які в них зазначені, просить надати роз’яснення щодо причин невиконання робіт, а також вирішення питання погашення боргу перед ПАТ КВБЗ, в т. ч і за рахунок виділення коштів на фінансування комунальних підприємств.

Депутатський запит щодо котельні на Раківці  було в черговий раз підтримано радою, але цього разу  міський голова Вітиалій Малецький ситуацію  з проектом будівництва не коментував.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто