Чорнобильцям Полтавщини додатково спрямують на виплати 5,7 млн грн

У 2017 році в рамках обласної програми на додаткові соціальні гарантії громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачено спрямувати 5,7 млн грн, що на 70% більше порівняно з минулим роком. Про це повідомляє прес-служба Полтавської облдержадмністрації.

Зокрема на 23,5 % збільшили обсяг видатків на пільгове медичне забезпечення, вдвічі підвищили розмір разової матеріальної допомоги кожній дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, та сім’ї, у складі якої є дитина з інвалідністю, пов’язаною з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Запроваджено нові напрямки, які передбачено виплату одноразової грошової допомоги при втраті годувальника дружині (чоловіку) померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 та 3 категорії, смерть якого пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в розмірі сім тис.грн; виплату одноразової грошової допомоги батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС другої або третьої категорії, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, в розмірі чотири тис. грн. на сім’ю;

Окрім того, передбачається виплата матеріальної допомоги в розмірі 5 тис. грн для одночасного придбання санаторно-курортної путівки особою, яка супроводжуватиме особу з інвалідністю І групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто