Чорнобильцям Полтавщини додатково спрямують на виплати 5,7 млн грн

У 2017 році в рамках обласної програми на додаткові соціальні гарантії громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачено спрямувати 5,7 млн грн, що на 70% більше порівняно з минулим роком. Про це повідомляє прес-служба Полтавської облдержадмністрації.

Зокрема на 23,5 % збільшили обсяг видатків на пільгове медичне забезпечення, вдвічі підвищили розмір разової матеріальної допомоги кожній дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, та сім’ї, у складі якої є дитина з інвалідністю, пов’язаною з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Запроваджено нові напрямки, які передбачено виплату одноразової грошової допомоги при втраті годувальника дружині (чоловіку) померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 та 3 категорії, смерть якого пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в розмірі сім тис.грн; виплату одноразової грошової допомоги батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС другої або третьої категорії, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, в розмірі чотири тис. грн. на сім’ю;

Окрім того, передбачається виплата матеріальної допомоги в розмірі 5 тис. грн для одночасного придбання санаторно-курортної путівки особою, яка супроводжуватиме особу з інвалідністю І групи.

Залишити відповідь