“Что? Где? Когда?”. В Кременчуці пройшли півфінальні ігри.

Останнім часом “розумові ігри” по загостренню пристрастей не поступаються спортивним. У півфінальних іграх “Що?Де?Коли” за участі чотирьох  команд: клубу “АРОКІ”, інституту ім. Нобеля та ВПТУ-7 з Кременчука і клубу “Стимул” із Горішніх Плавней пристрасті теж вирували на повну

unnamed-7

Організатором інтелектуальних ігор в нашому рідному місті, як і завжди, виступила ГО “АРОКІ” і її керівник Ольга Бринчик.

unnamed-4

Ігри проходили в Територіальному центрі соцзахисту населення Автозаводського району, учасників змагань привітали заступник мера Ольга Усанова, директор Департаменту соцзахисту, праці і питань АТО Володимир Поляков і депутат міської ради Володимир Шибашов.

unnamed-3unnamed-6unnamed-5

Правила місцевих ігор дещо відрізняються від телевізійних. Одна з команд вибирає питання і на протязі хвилини всі команди обговорюють питання і дають на нього відповідь, за правильну відповідь нараховуються бали. Учасники ігор розіграли близько 20 питань на різні теми і за підсумками суддівської колегії першість виборола команда інституту Нобеля, на другому місті клуб “АРОКІ”, на третьому ВПТУ-7 і з невеликим відривом від них фінішував клуб “Стимул”.

До речі, пані Бринчик розповіла про свою ідею організації інтелектуальних ігор, залучення до ігор якомога більшої кількості людей з інвалідністю щоб вони не почувались відірваними від суспільства, а також залучення талановитої молоді, прикладом для якого є команда ВПТУ-7, яка прогресує і цього року пробилась до фіналу.

xge3nj18g_l-jpg-pagespeed-ic-6me0b-pxju

Пані Ольга висловила надію, що на наступні ігри “Що?Де?Коли?” депутат від “Рідного міста” Володимир Шибашов, який прийняв активну участь у грі, створить команду депутатів-інтелектуалів, яка прийме участь у фінальному турнірі поза конкурсом разом із командою клубу “Стимул”, яка, нажаль, вибула з боротьби за “Дерев*яну сову”.

unnamed-8

Депутат Шибашов пообіцяв, що поставить питання про створення команди депутатів на наступній сесії міської ради, яка відбудеться 29 листопада.

Залишити відповідь