Чудовий вихідний для чудових нянь

IMG_2416

4 жовтня учасники конкурсу «Моя чудова няня», як і було обіцяно, поїхали на екскурсію до Чигирина, Суботова та Холодного Яру. Таку подорож їм подарував Всеукраїнський благодійний Фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

Нагода відволіктися від справ та помандрувати Україною у вихователів, їхніх помічників та музичних керівників випадає нечасто – про це вони самі зізналися нам під час екскурсії. А тому подорож принесла учасникам конкурсу масу задоволення. З Полтавської області наші туристи потрапили до Кіровоградської, а звідти – вже до наймолодшої області нашої країни – Черкаської. Найперше, де побували кременчужани, це резиденція Богдана Хмельницького та Замкова гора, під час підйому на яку вихователям довелося подолати аж 214 сходинок. Але це не склало особливих труднощів. Тим паче, вигляд, який відкривався з Замкової гори, був того вартий.

Далі наші туристи помандрували до с. Суботів, яке славиться Іллінською Церквою – тією самою, яка зображена на 5-гривневій купюрі. Чого тільки не було в її приміщенні у різні часи: і зерносховище, і сільський клуб. Екскурсовод розповіла, що цієї церкви зараз могло б і не бути, якби не героїзм одного з місцевих мешканців у часи війни. Адже німці, коли відступали, обклали стіни церкви вибухівкою в прагненні її знищити. І мешканець Суботова віддав своє життя, але церкву зберіг.

Також у Суботові кременчужани побачили залишки оборонної кам’яної вежі. На перший погляд вони здаються звичайними руїнами, які можна зустріти будь-де в сучасному місті. Але якщо врахувати той факт, що ця оборонна вежа була зруйнована в 1664 р., то руїни вражають. Не менше вразив кременчуцьких туристів і 1100-річний дуб Максима Залізняка, який росте у Холодному Яру. Цей велетень пережив свого дуба-сина й дуба-онука, а для його догляду доводиться викликати альпіністів, адже гілки дуба – сухорляві. Тим не менше, кожної весни дуб заввишки 30 метрів пускає паростки, чим приносить велику радість і тамтешнім мешканцям, і гостям Яру.

Уже на зворотному шляху туристи зупинилися на затишній галявині поблизу Монастирського ставу й розіклали на дерев’яних столах усе своє їстівне начиння – відсвяткували день вчителя. Учасників конкурсу нагородили дипломами та пригостили шампанським і смачними тортиками, про які потурбувалася ГО «Рідне місто».

– Спасибі за таке чудове свято для нас, – дякували вихователі. – Організовуйте такі конкурси частіше – ми будемо брати в них участь!..

IMG_2442

Інна Запорожець, вихователь ДНЗ № 50, переможець у номінації «Мій улюблений вихователь»:

– Мені екскурсія дуже сподобалась! Сподобалась екскурсовод, сама організація, місця, де ми побували. Вражень – просто море! Тим паче, що я тут вперше. Забула не лише про якісь робочі турботи, а про все на світі!

IMG_2449

Марина Скоренцова, музичний керівник ДНЗ № 58, переможець у номінації «Мій улюблений музичний керівник»:

– У цих місцях я побувала вперше. Дуже багато дізналася про Богдана Хмельницького, його резиденцію. А також 1100-річний дуб дуже вразив. Екскурсія просто чудова, спасибі організаторам!

IMG_2454

Світлана Охріменко, помічник вихователя ДНЗ № 55, пеерможець у номінації «Моя улюблена няня»:

– Участь у конкурсі була для мене повною несподіванкою – я не знала, що батьки про мене написали розповідь. А коли ще й сказали, що я виграла, то взагалі був сюрприз.

А враження від цієї екскурсії – найкращі. Я і від роботи відволіклася, і враження нові отримала. Одним словом, екскурсія – це дуже хороший подарунок.

Текст: Тетяна Апрелєва

Фото: Артем Нетесаний

IMG_2151IMG_2155IMG_2161IMG_2162IMG_2165IMG_2172IMG_2182IMG_2185IMG_2213 IMG_2218IMG_2237IMG_2241IMG_2250 IMG_2305IMG_2333IMG_2344IMG_2349IMG_2371 IMG_2377IMG_2392IMG_2425IMG_2426IMG_2437IMG_2469IMG_2474IMG_2485

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто