Давайте формувати бюджет разом!

Фракція партії «Рідне місто» у міськраді пропонує запровадити в Кременчуці досвід Києва і залучити до обговорення міського бюджету на 2015-й рік усіх городян, яких це питання хвилює.

За словами голови фракції Ю. Гриценка, публічне обговорення бюджету Києва на 2015 р. уже запровадила на своєму офіційному сайті київська адміністрація. Обговорення бюджету в столиці розпочалося ще в жовтні. Зареєструвавшись на сайті, кожен киянин може побачити пропоновані цифри і внести свою пропозицію. У Київраді вважають, що так бюджет буде більш реалістичним і максимально зрозумілим для жителів.

У Кременчуці такий досвід навряд чи буде втілено, не в останню чергу через технічні проблеми і брак часу. Перший віце-мер В. Калашник так прокоментував пропозицію депутатів «Рідного міста»:

– Наш бюджет і так прозорий. Є всі матеріали на сайті. Є процедура прийняття рішень. Кременчужани обирають  міську раду, де працює бюджетна комісія й інші комісії, котрі теж працюють над цим питанням. Ми враховуємо думку кожного депутата, а бюджет формується з урахуванням тих потреб, які виникають в Кременчуці, тих пропозицій, які вносять управління і відділи. Якщо перетворювати бюджетний процес на те, що пропонується, то ми його не приймемо ніколи.

Рятувальникам – аеросани …

Кременчуцькій водолазно-рятувальній станції виділили понад 600 тис. грн на придбання катера-амфібії – аеросаней «Патруль». Катер має допомагати у порятунку людей на воді за будь-яких погодних умов.

… а КП «Міськсвітло» – нові машини

Для підприємства придбають 2 автогідропідіймачі вартістю понад 1,5 млн грн та вантажівку з маніпуляторною установкою вартістю понад 2 млн грн.

– Техніка КП «Міськсвітло» працює вже понад 40 років. Зокрема і кран, необхідний для транспортування електроопор. Держнагляд вже не дає допуску до роботи з таким підйомним механізмом. Без нової техніки підприємство не зможе підтримувати мережі в належному стані, – пояснив на сесії міської ради 28 жовтня начальник міського УЖКГ С.Ярош. Він також додав, що за місяць у Кременчуці інколи падають 6-8 опор, а на околицях є цілі вулиці, де потрібно замінити ледь не всі стовпи.

(Ірина Житня)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто