Давайте формувати бюджет разом!

Фракція партії «Рідне місто» у міськраді пропонує запровадити в Кременчуці досвід Києва і залучити до обговорення міського бюджету на 2015-й рік усіх городян, яких це питання хвилює.

За словами голови фракції Ю. Гриценка, публічне обговорення бюджету Києва на 2015 р. уже запровадила на своєму офіційному сайті київська адміністрація. Обговорення бюджету в столиці розпочалося ще в жовтні. Зареєструвавшись на сайті, кожен киянин може побачити пропоновані цифри і внести свою пропозицію. У Київраді вважають, що так бюджет буде більш реалістичним і максимально зрозумілим для жителів.

У Кременчуці такий досвід навряд чи буде втілено, не в останню чергу через технічні проблеми і брак часу. Перший віце-мер В. Калашник так прокоментував пропозицію депутатів «Рідного міста»:

– Наш бюджет і так прозорий. Є всі матеріали на сайті. Є процедура прийняття рішень. Кременчужани обирають  міську раду, де працює бюджетна комісія й інші комісії, котрі теж працюють над цим питанням. Ми враховуємо думку кожного депутата, а бюджет формується з урахуванням тих потреб, які виникають в Кременчуці, тих пропозицій, які вносять управління і відділи. Якщо перетворювати бюджетний процес на те, що пропонується, то ми його не приймемо ніколи.

Рятувальникам – аеросани …

Кременчуцькій водолазно-рятувальній станції виділили понад 600 тис. грн на придбання катера-амфібії – аеросаней «Патруль». Катер має допомагати у порятунку людей на воді за будь-яких погодних умов.

… а КП «Міськсвітло» – нові машини

Для підприємства придбають 2 автогідропідіймачі вартістю понад 1,5 млн грн та вантажівку з маніпуляторною установкою вартістю понад 2 млн грн.

– Техніка КП «Міськсвітло» працює вже понад 40 років. Зокрема і кран, необхідний для транспортування електроопор. Держнагляд вже не дає допуску до роботи з таким підйомним механізмом. Без нової техніки підприємство не зможе підтримувати мережі в належному стані, – пояснив на сесії міської ради 28 жовтня начальник міського УЖКГ С.Ярош. Він також додав, що за місяць у Кременчуці інколи падають 6-8 опор, а на околицях є цілі вулиці, де потрібно замінити ледь не всі стовпи.

(Ірина Житня)

Залишити відповідь