Де 8, там ще й 10! На додачу до тролейбусного кредиту в 8 млн євро кременчуцька мерія хоче взяти ще й другу позику в ЄБРР – 10 млн євро на утеплення шкіл, дитсадків та лікарень.

Кременчуцька міська влада має намір взяти другий кредит в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на суму до 10 мільйонів євро. Як повідомив мер Кременчука Віталій Малецький, гроші потрібні на термомодернізацію об’єктів соціальної сфери (шкіл, дитсадків, медустанов).  Загалом, планують утеплити 96 об’єктів соцсфери, частина коштів на ці роботи буде виділена і з міського бюджету.

Як стало відомо, 27 вересня в Кременчуці відбудуться збори ради директорів ЄБРР.  Громадськості і депутатам представлять новий проект і той, який вже реалізується в нашому місті із залученням кредитних коштів ЄБРР – придбання 50 нових тролейбусів і розширення тролейбусних ліній в Крюков і на Раківці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.