День десантника в Кременчуці відзначили урочистим мітингом та польовою кашею

Аномальна спека не порушила багаторічних традицій кременчуцьких десантників. 2 серпня, о 10.00., ті, хто служив свого часу в високомобільних десантних  військах і носив тільник та блакитний берет, зібралися в парку Воїнів-Інтернаціоналістів на Молодіжному. Тут, незмінно біля меморіалу «На Афганськой тропе», відбувся мітинг й покладання квітів, а потім на учасників заходу чекав святковий обід у парковому кафе біля річки.

  Квіти до меморіалу покладають секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, голова об’єднання “Бойове братсво” Олег Фещенко та учасник АТО Андрій Лебеденко.

Організаторами мітингу в парку на Молодіжному з нагоди День високомобільних десантних військ Збройних Сил України традиційно виступили Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» (керівник – Олег Фещенко) та міська влада. Отже участь у заході, крім бравих чоловіків у тільниках, взяли секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, депутати міської ради, службовці  військових підрозділів Кременчука, військові запасу, представники  громадських організацій міста та пересічні городяни.

Юрій Гриценко, полковник у запасі, від імені міської влади привітав десантників зі святом. Він зазначив, що військовий досвід воєнних конфліктів різних періодів, відстоювання та захист інтересів України  в зоні антитерористичної операції свідчить про те, що «блакитні берети» посідають одне з провідних місць серед військовослужбовців інших родів військ. Відважність, мужність та відданість військовому обов’язку назавжди стали  головним життєвим кредо десантників.

Своїх побратимів зі святом привітав також полковник запасу, голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братсво» Олег Фещенко:

  • Девіз десантників: Ніхто крім нас! Де є десантні війська – там немає програшу! Сподіваюсь, у нашому місті серед інших військових частин найближчим часом буде організована і десантна частина. .

Також на мітингу виступив учасник антитерористичної операції на сході України, капітан 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Андрій Лебенко.

Пам’ять полеглих у боях воїнів-десантників учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. Традиційно до підніжжя пам’ятника «На Афганськой тропе» поклали червоні гвоздики.

Далі на всіх десантників чекала польова каша та спілкування з  колегами у парковому кафе.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.