День гідності та свободи в Кременчуці відзначили покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку

1416568240_img_5134

Керівники міста та районів, депутати, представники трудових колективів та громадських організацій, учні та студенти сьогодні, в День гідності та свободи, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю на знак вічної пам’яті про подвиги Героїв Небесної Сотні та всіх патріотів, які віддали своє життя за Україну, її волю та неподільність.
Рік тому, саме цього дня, 21 листопада 2013 р, тодішній уряд країни заявив про зупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Ввечері цього дня на знак протесту на майдані Незалежності в Києві почали збиратися люди. Спонтанний народний протест виріс у Євромайдан, а після ночі з 30 листопада на 1 грудня, коли протестувальників розганяв «Беркут», перетворився на Єврореволюцію — боротьбу за людську та національну гідність громадян України.
Сьогодні біля пам’ятника великому сину українського народу – Т.Г.Шевченку кременчужани пригадали Майдан 2013 року та Революцію гідності 2013 року, які стали для українців важливим іспитом. Цей іспит країна гідно витримала, демонструючи свою гідність, своє прагнення до свободи.
Соборний молебень за українцями, які загинули за волю своєї Вітчизни, та завдяки яким Україна отримала шанс на щасливе європейське майбутнє, провів Настоятель церкви Іоана Богослова Протоієрей Отець Михайло. А потім учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто