День міста у Кременчуці

z9aokmppo7kНа честь святкування 73-ї річниці звільненні міста від загарбників та 445-ї річниці від дня заснування міста Кременчук було сплановано та проведено ряд урочистих заходів. Серед них були: мітинг біля пам’ятника Воїну Визволителю, покладання квітів керівництвом міста, районих адміністрацій та ветеранською громадськістю до могил й пам’ятників фронтовиків та воїнів, які визволяли Кременук від фашистської навали.
Традиційно були проведені заходи в Кременчуцькому обласному шпиталі ветеранів війни, під час яких мер міста В. Малецький, виконавчий директор благодійного фонду «Джерело Дніпра» І. Андрюшкіна від імені Почесного президента фонду В. Матицина та інші почесні гості привітали з днем міста ветеранів та вручили їм подарунки.

Серед присутніх ветеранів були фронтовики, визволителі Кременчука Іван Митрофанович Бордюх та Валентина Трохимівна Камишнікова.

Для ветеранів, які знаходились на лікуванні був організований святковий концерт силами палацу культури заводу дорожніх машин (директор Т. Кухтик), а також святковий обід з фронтовими сто грамів.

Для почесних гостей головний лікар закладу М. Литвиненко організував екскурсію для ознайомлення з умовами лікування

m4ncr6gc4oo dwol_hb4br0 rpps4y_qzgo fndv4i059jc  ktzw-p-tbfq t_c8aemirsy hbcsk3w1j4e

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто