День міста від «Рідного міста»

Изображение 089

З нагоди Дня міста та 72-ї річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників ГО «Рідне місто» і об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» подарували городянам свято в парку Воїнів-Інтернаціоналістів.

Якщо в парку на Молодіжному проходить свято, отже, його організатори – громадська організація «Рідне місто» та об’єднання «Бойове братство». Про цю традицію мешканці району добре знають, як і про те, що святкова програма в парку завжди цікава й насичена. Урочистості до Дня міста тут розпочалися зранку 26 вересня – з мітингу біля меморіалу «На Афганской тропе» за участі ветеранів Другої світової війни, інших війн та збройних конфліктів, а також пересічних кременчужан.
Зі святом всіх присутніх привітали голова громадської організації «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міськраді Юрій Гриценко, голова об’єднання «Бойове братство» Олег Фещенко, голова міської ради ветеранів Віталій Сельцов. Тут же, на мітингу, були вручені нагороди кільком учасникам бойових дій, зокрема 20 членів «Бойового братства» були нагороджені відзнаками – ювілейними медалями «25 років виведення військ з Афганістану». Після того в. о. начальника міського гарнізону Сергій Ялинний зачитав витяг з наказу міністра оборони про присвоєння капітанові третього рангу Петру Туренку чергового звання капітана другого рангу у відставці та вручив офіцеру нові погони.
Після урочистостей на дорослих чекала солдатська каша у кафе «Кордон», а для малюків організували веселе свято. Діти грали з «парашутом», підкидували на ньому іграшкового черв’ячка та різнокольорові м’ячики, малювали крейдою та танцювали. Всі, без винятку, учасники отримали солодкі подарунки.

Юрій Гриценко, голова громадської організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міськради:
– В 1943 р. наше місто було повністю зруйноване. Але покоління кременчужан відбудовували місто, і сьогодні Кременчук – це серце промисловості України, мешканці якого працюють для того, аби наша держава була дійсно стабільною, незалежною від катаклізмів. Цього дня я хочу висловити подяку військовослужбовцям, котрі виконують свій обов’язок в зоні АТО, котрі роблять все, щоб наш Кременчук був найкомфортнішим, найбезпечнішим і найкращим містом. Бажаю всім міцного здоров’я, спокою й витримки.

Віталій Добрунов, перший заступник голови Автозаводського райвиконкому:
– Хочу побажати, щоб наше місто процвітало, щоб людям у ці складні часи жилося краще, щоб був оптимізм у розбудові Кременчука. Радує те, що в ці складні часи «Бойове братство» та «Рідне місто» знаходять можливість приділити увагу героям-афганцям, організовують для них культурну програму. Хай вони стануть традиційними, будуть здружувати та радувати нас. Вітаю всіх зі святом! Дорогі ветерани, низький вам уклін!

Олег Фещенко, голова об’єднання «Бойове братство»:
– Ми проводимо традиційно цей захід для ветеранів Другої світової, інших військових конфліктів. Коли 29 вересня 72 роки тому наше місто звільнили від окупантів, воно ніби вдруге народилося, його довелося відбудовувати заново, адже понад 98% було знищено. Тож для нас дуже важливо, щоб молодь віддавала данину шани ветеранам, котрі все це здійснили, вчилася на їх традиціях та поважала їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто