Депутат Головко сподівається, що міська влада виконає свою обіцянку й відремонтує дорогу по вул. Академіка Герасимовича ( колишня вул. ім. І. Котлова)

Дорогу по вул. Академіка Герасимовича у Крюкові почнуть ремонтувати навесні 2017 р, щойно дозволить погода. Таку відповідь  від начальника міського УЖКГ Івана Москалика почула депутат міськради з фракції «Рідне місто» Валентина Головко на своє наболіле запитання: «Коли нарешті?».

Мешканцям вул Академіка Герасимовича (колишня вул. ім. І.Котлова) обіцяють ремонт дороги навесні 2017 р. 

Справа в тім, що ремонт дороги по вул. Академіка Герасимовича, згідно з міською програмою розвитку дорожньо-мостового господарства Кременчука на 2013-2017 рр.,  був запланований у поточному, 2016 р. Але, як кажуть, на цій краківській вулиці цьогоріч й  «кінь не валявся». Цього тижня мешканка Крюкова, депутат міськради Валентина Головко знову нагадала міським керівникам про невиконані плани. Для цього була й слушна нагода: на засіданні депутатської комісії з підготовки до сесії міської ради 22 грудня розглядалися зміни до вищезгаданої дорожньої програми. Зокрема, суму коштів на ремонт дороги по вул. Герасимовича збільшують майже на 1,5 млн і загалом вона становить 12,6 млн грн.

Пані Головко цікавило інше: «Коли ж врешті почнуть ремонтувати? Мені соромно ходити по Крюкові, бо про цей район влада, здається, забула!» Начальник УЖКГ Іван Москалик був лаконічним: «У січні відкриємо тендерні пропозиції і, якщо все гаразд, то навесні обов’язково розпочнемо роботи в Крюкові».

Щодо інших планів на ремонт доріг у 2017 р., то, згідно з програмою дорожньо – мостового господарства, комунальники у наступному сезоні мають капітально відремонтувати:

–  0,5 км дороги по вул. Сумській від вул. Лікаря О.Богаєвського до вул. Горького (3,2 млн грн);

– 0,6 км дороги по вул. Небесної Сотні від вул. Троїцької до артскладів (3,78 млн грн.);  

– 0,45 км дороги по вул. Лікаря О.Богаєвського від 7-го Хорольського тупіка до Першої міської лікарня.

Крім того, 2 млн грн передбачено витратити на капітальний ремонт покриття внутрішньо-квартальних проїздів і 5 млн грн на ямковий ремонт міський доріг.       

Залишити відповідь