Депутат Головко сподівається, що міська влада виконає свою обіцянку й відремонтує дорогу по вул. Академіка Герасимовича ( колишня вул. ім. І. Котлова)

Дорогу по вул. Академіка Герасимовича у Крюкові почнуть ремонтувати навесні 2017 р, щойно дозволить погода. Таку відповідь  від начальника міського УЖКГ Івана Москалика почула депутат міськради з фракції «Рідне місто» Валентина Головко на своє наболіле запитання: «Коли нарешті?».

Мешканцям вул Академіка Герасимовича (колишня вул. ім. І.Котлова) обіцяють ремонт дороги навесні 2017 р. 

Справа в тім, що ремонт дороги по вул. Академіка Герасимовича, згідно з міською програмою розвитку дорожньо-мостового господарства Кременчука на 2013-2017 рр.,  був запланований у поточному, 2016 р. Але, як кажуть, на цій краківській вулиці цьогоріч й  «кінь не валявся». Цього тижня мешканка Крюкова, депутат міськради Валентина Головко знову нагадала міським керівникам про невиконані плани. Для цього була й слушна нагода: на засіданні депутатської комісії з підготовки до сесії міської ради 22 грудня розглядалися зміни до вищезгаданої дорожньої програми. Зокрема, суму коштів на ремонт дороги по вул. Герасимовича збільшують майже на 1,5 млн і загалом вона становить 12,6 млн грн.

Пані Головко цікавило інше: «Коли ж врешті почнуть ремонтувати? Мені соромно ходити по Крюкові, бо про цей район влада, здається, забула!» Начальник УЖКГ Іван Москалик був лаконічним: «У січні відкриємо тендерні пропозиції і, якщо все гаразд, то навесні обов’язково розпочнемо роботи в Крюкові».

Щодо інших планів на ремонт доріг у 2017 р., то, згідно з програмою дорожньо – мостового господарства, комунальники у наступному сезоні мають капітально відремонтувати:

–  0,5 км дороги по вул. Сумській від вул. Лікаря О.Богаєвського до вул. Горького (3,2 млн грн);

– 0,6 км дороги по вул. Небесної Сотні від вул. Троїцької до артскладів (3,78 млн грн.);  

– 0,45 км дороги по вул. Лікаря О.Богаєвського від 7-го Хорольського тупіка до Першої міської лікарня.

Крім того, 2 млн грн передбачено витратити на капітальний ремонт покриття внутрішньо-квартальних проїздів і 5 млн грн на ямковий ремонт міський доріг.       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто