Депутат Олександр Роженко: «Незаконна діяльність «Крембіч» – це питання виконавчої влади. Нехай мер втрутиться і наведе порядок!»

Ціле літо мешканці Великої Кохнівки потерпають від нестерпного сморіду горілої гуми, що розповсюджується з підприємства «Крембіч» на території гаражного кооперативу «Луговий». Численні скарги мешканців не дають результатів, у мерії посилаються на дозвіл на викиди, наданий «Крембіч» в Полтавській ОДА, і висновки обласної екоінспекції щодо відсутності порушень. Прикриваючись обласною владою, влада місцева фактично усунулась від проблеми людей, яких труять викидами. Водночас депутат Кременчуцької міської ради Олександр Роженко (партія «Рідне місто») вважає, міськвиконком на чолі з мером Віталієм Малецьким повинні не закривати очі на ситуацію, а своїм рішенням  припинити діяльність виробництва, незаконно розташованого в гаражному кооперативі.

  Депутат Олександр Роженко вважає, що шкідливе виробництво взагалі не може розташовуватись у гаражному кооперативі поблизу житлової зони.

22 серпня обурені мешканці Великої Кохнівки  прийшли на засідання постійної депутатської комісії з питань екології Кременчуцької міської ради, що проходила під головуванням депутата Ульянова. На засіданні була присутня й пані Піддубна, депутат округу Великої Кохнівки, яка вже тривалий час приймає скарги мешканців на діяльність підприємства «Крембіч». На її думку, озвучену під час розгляду цього питання, шкідливе виробництво потрібно перенести з гаражного кооперативу на територію Деївського звалища, мовляв, господар «Крембіч» не проти. Однак, пропозиції Підубної підтримки у колег-депутатів не знайшла. Олександр Роженко прямо заявив: «А що тут вирішувати? Виробництво незаконне, його треба закрити. Нехай господар шукає собі землю, оформлює для її виділення  належні дозволи, а до того діяльність «Крембічу» на території коооперативу заборонити!». Здається, пропозиція слушна, однак

– Екоінспекція не звернула увагу, що на території гаражного кооперативу проводиться незаконна діяльність, вони пишуть, що немає викидів, немає перевищень норм! Він не повинен взагалі там працювати, на території гаражного кооперативу! Я не на одній комісії говорив і  ще раз говорю: це питання виконавчої влади, тож нехай Віталій Олексійович наведе порядок і долучиться до цього питання, – наголосив Олександр Роженко.

Втім, його думку в загальному гамі та емоційному обговоренні питання  колеги-депутати чи то не почули, чи то «заговорили». Конструктивного рішення з цього питання комісія так і не ухвалила.

Мешканці пішли, до глибини душі обурені ставленням до їх проблеми деяких членів комісії: «Навіщо нам така влада, що не може нічого зробити! Ми прийшли, щоб нам допомогли, а вони сміються! Безсоромні!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.