Депутат Олександр Роженко пропонує безкоштовно обслуговувати й здійснювати повірку всіх побудинкових лічильників тепла

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Роженко (фракція партії «Рідне місто») розробив проект рішення ради щодо прийняття на баланс підприємства-теплопостачальника всіх побудинкових лічильників тепла. Йдеться про прилади обліку, котрі за власні кошти встановлювали мешканці будинків, а також прилади будинків ОСББ. Наразі ж КП «Теполоенерго» бере на баланс, а відповідно безкоштовно обслуговує й робить повірку лише тих лічильників, що встановлювались за кошти міста. Проект Олександра Роженка депутати міськради розглянуть на сесії, що відбудеться 13 червня.

  Голова фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді VII скликання Олександр Роженко обраний депутатом вже вп’яте. Юрист за фахом він є одним із найдосвідченіших та активних лідерів місцевого самоврядування. За його ініціативи ухвалено  міську Програму безкоштовного встановлення лічильників газу у квартирах інвалідів першої групи загального захворювання. 

 

 30 червня на засіданні президії Кременчуцької міської ради депутат Роженко представив свій проект рішення. Він пояснив,.що вважає несправедливим існуючий наразі принцип прийняття на баланс комунального підприємства по будинкових приладів обліку тепла. Ті лічильники, які мешканці встановили за власні гроші, за власні ж гроші вимушені повіряти і облуговувати.

Мера Кременчука Віталій Малецький на це зауважив, що повірка і облуговування побудинкових лічильників тепла не закладена в тариф.Однак, ініціатива депутата була  підтримана і внесена до проекту порядоку денного сесії міської ради.

Залишити відповідь