Депутат Плескун розповів про перспективи розвитку рідного міста

Депутат фракції “Рідне місто” Олександр Плескун дав змістовне і вичерпне інтерв*ю “Кременчуцьким новинам” по найважливішим для мешканців міста питанням.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bcDrzu3F1F8″]

Основними, на думку депутата, питаннями виборців до депутатів з Крюкова та Раківки є будівництво нових котельних і забезпечення якісних пасажироперевезень для мешканців правобережної частини міста.  Саме цим питанням пан Плескун разом із колегами з фракції “Рідне місто” приділяє найбільшу увагу, як завжди вимагаючи гідного відношення влади до людей.

Також, як голова бюджетної комісії Кременчуцької міської ради, пан Плескун прокоментував заходи з підготовки міських комунальних підприємств до зими і наголосив про необхідність придбання комунальної техніки для прибирання снігу.

Не залишив без уваги і програму по встановленню газових лічильників пільговим категоріям громадян.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто