Депутат пропонує перейменувати управляючу компанію «Місто» для людей» на «Місто не для людей»

Засідання постійної депутатської комісії з питань промисловості, на якому розглядалися питання найближчої сесії Кременчуцької міської ради, було означене  обуренням депутата Валентини Головко (фракція партії «Рідне місто»)  щодо вкрай поганої роботи управляючої компанії «Місто до людей» (раніше – ТОВ «Добробит»). На думку депутата, компанію вірніше було б назвати «Місто не для людей».. Керівника цього підприємства члени комісії вирішили запросити на своє наступне засідання, аби висловити йому всі претензії і можливо дочекатися зрушень у роботі компанії в кращий бік.

 

 

 

 

Валентина Головко обурена не виконанням своїх обов’язків ТОВ “Місто для людей”Наразі ж, за словами Валентини Головко, чи не кожен мешканець правобережної частини міста скаржиться на погану роботу ТОВ «Місто для людей».

–         Стільки нарікань, що просто жах! Не можна додзвонитися, знайти того диспетчера! Ллється вода в під’їзді, тече між будинками, а управляюча компанія ніяк не реагує! Будь-ласка, люди сплачують екс-витрати, робіть щось!, – наголосила депутат. Колеги по депутатській комісії вирішили запросити керівника управляючої компанії на своє чергове засідання.  Може й прийде?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто