Депутат просить мерію про безкоштовні дитячі майданчики у парку «Крюківський»

Про те, що в Крюкові також мешкають діти і їм також потрібно десь гратися, посадовцям Кременчуцького міськвиконкому нагадала депутат Кременчуцької міської ради (фракція партії «Рідне місто») Валентина Головко. Тему було порушено на засіданні постійної депутатської комісії в ході підготовки до сесії, що відбудеться 2 березня. Депутатам, зокрема, пропонують затвердити новий кошторис у сумі 1,4 млн грн на 2017 р. та штатний розклад в кількості 18 осіб для парку «Крюківський». Аби цей парк дійсно став відкритим і корисним для людей, Валентина Головко просить, за ї словами, елементарне – дитячі майданчики.

  Кілька років тому вагонзавод передав парк “Крюківський” на баланс міста, Старанням працівників КП “Благоустрій Кременчука” парк дещо розквітнув у буквальному сенсі. А з цього року територією опікуватиметься вже спеціально створене комунальне підприємство. Сповідаємось, що в парку тепер будуть не тільки квіточки, а й дитячі майданчики. 

– Встановіть у парку «Крюківський» безкоштовні майданчики для дітей! Ви ж бачите, який нині економічний стан у державі, у місті і платити по 20-30 грн за дитячі каруселі не кожна родина зможе. Хай будуть безкоштовні майданчики, як в інших парках міста, так і тут. У парку буде охорона і працівники, які доглядатимуть за територією. Я прошу хоча б елементарний майданчик, щоб Крюківський парк дочекався хоча б чогось, – наголосила Валентина Головко.
Начальник міського управління культури Володимир Кондрашов зазначив, що нові атракціони чи гойдалки для парку «Крюківський» навряд чи будуть придбані цього року, але буде дозволено підприємцям розмістити в парку свої ігрові об’єкти за умови, що частина з них буде безкоштовною для дітлахів.

Залишити відповідь