Депутат просить мерію про безкоштовні дитячі майданчики у парку «Крюківський»

Про те, що в Крюкові також мешкають діти і їм також потрібно десь гратися, посадовцям Кременчуцького міськвиконкому нагадала депутат Кременчуцької міської ради (фракція партії «Рідне місто») Валентина Головко. Тему було порушено на засіданні постійної депутатської комісії в ході підготовки до сесії, що відбудеться 2 березня. Депутатам, зокрема, пропонують затвердити новий кошторис у сумі 1,4 млн грн на 2017 р. та штатний розклад в кількості 18 осіб для парку «Крюківський». Аби цей парк дійсно став відкритим і корисним для людей, Валентина Головко просить, за ї словами, елементарне – дитячі майданчики.

  Кілька років тому вагонзавод передав парк “Крюківський” на баланс міста, Старанням працівників КП “Благоустрій Кременчука” парк дещо розквітнув у буквальному сенсі. А з цього року територією опікуватиметься вже спеціально створене комунальне підприємство. Сповідаємось, що в парку тепер будуть не тільки квіточки, а й дитячі майданчики. 

– Встановіть у парку «Крюківський» безкоштовні майданчики для дітей! Ви ж бачите, який нині економічний стан у державі, у місті і платити по 20-30 грн за дитячі каруселі не кожна родина зможе. Хай будуть безкоштовні майданчики, як в інших парках міста, так і тут. У парку буде охорона і працівники, які доглядатимуть за територією. Я прошу хоча б елементарний майданчик, щоб Крюківський парк дочекався хоча б чогось, – наголосила Валентина Головко.
Начальник міського управління культури Володимир Кондрашов зазначив, що нові атракціони чи гойдалки для парку «Крюківський» навряд чи будуть придбані цього року, але буде дозволено підприємцям розмістити в парку свої ігрові об’єкти за умови, що частина з них буде безкоштовною для дітлахів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.