Депутат Сергій Мельник нагадав меру Кременчука Віталію Малецькому про невиконану обіцянку

Вже не один рік головним болем мешканців Раківки є незавершене будівництво блоку побутового обслуговування населення, що по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова, 76-а.  Об’єкт перетворився на смітник, де постійно збираються різні асоціальні особи. Навести лад на цій території ще 1,5 роки обіцяли кременчуцький нардеп і міський голова, але жодних зрушень не відбулося. 22 грудня на сесії кременчуцької міської ради це питання знову порушив депутат від виборчого округу Раківки Сергій Мельник (фракція партії «Рідне місто»).

  22 грудня на сесії Кременчуцької міської ради Сергій Мельник озвучив депутатский запит щодо приведення у належний санітарний стан території незавершеного будівництва по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова, 76-а. 

«На мої неодноразові депутатські звернення до відповідних  служб міськвиконкому  щодо приведення в належний  санітарний стан земельної ділянки по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова 76-а, конкретної відповіді впродовж 2016 р так і не отримано. До вирішення цього питання виконком підійшов формально, надіславши листа за № 16 від 12.05.2016 р., в якому було рекомендовано ТОВ «ТЕКС» встановити огорожу по периметру будівельного майданчику. Контроль за виконанням вимог  до ТОВ «ТЕКС»                       покладені на відділ контролю за станом благоустрою Крюківської районної  адміністрації. Але на сьогодні роботи по суті питання не виконані. Котлован залишається неогородженим, діти безперешкодно потрапляють на майданчик й нерідко травмуються, об’єкт перебуває в захаращеному, засміченому стані», – наголосив у своєму депутатському запиті до мера Віталія Малецького депутат Сергій Мельник.

За його словами, навесні 2015 р., під час проведення двомісячника чистоти, на  цьому покинутому будівництві побували нардеп Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький і все бачили на власні очі. «Ви обіцяли ту роботу виконати у найкоротші терміни. Ви бачили, як, я вибачаюсь, в цьому гадючнику діти стоять, скло бите, шприці валяються, але тим не менш до цього питання підійшли формально, воно не вирішується», – зазначив депутат.

Реагуючи на критику, Віталій Малецький розцінив її дещо перебільшено, оскільки, на думку мера, робота з означеного питання таки проводиться. М«ми не можемо те, майно що перебуває в заставі у банку (об’єкт незавершеному будівництва –авт.)  вивезти, демонтувати і зрівняти з землею, як дехто пропонує. Але я думаю, якщо там зрушень не буде, то нам так і доведеться робити, щоб зменшити суспільну шкоду від цього об’єкту, яку він потенційно становить», – сказав мер.

Депутатський запит Сергія Мельника більшістю голосів в міській раді було підтримано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто