Депутат Сергій Мельник просив у мера сприяння у відновлені стаціонарного телефонного зв’язку на Раківці, мер порадив ініціювати націоналізацію «Укртелекому».

Про відсутність стаціонарного телефонного зв’язку на Раківці через викрадені дроти говорив у своєму депутатському запиті 22 грудня на сесії міської ради член фракції партії «Рідне місто» Сергій Мельник. Депутат звертався до мера з проханням посприяти у відновленні зв’язку, оскільки, за його словами, з «Укртелекому» надходять формальні відповіді.

  На Раківці постійно не працюють стаціонарні телефони. Дроти викрадають, а в “Укртелекому” немає фінансів на їх відновлення. 

«Із березня 2016 р. на моєму округу, на Раківці, постійні перебої з телефонним зв’язком. Найбільше від цього потерпають пенсіонери, бо не мають можливості зателефонувати в поліклініку, викликати лікаря чи «швидку», повідомити показники лічильника і т.д. На всі мої депутатські звернення до «Укртелекому» надходить відповідь – телефонні кабелі викрадені, відновимо, коли буде можливість.  Це питання досить резонансне, тому що десятки людей живуть  без зв’язку. Ми виділяємо гроші на різні проекти, в тому числі на поліцію, але випадків крадіжок дротів не меншає, люди у відчаю. Я думаю, що місто в змозі вирішити це питання, якщо буде бажання», – зазначив Сергій Мельник на сесії 22 грудня.

У відповідь на цей запит міський голова Віталій Малецький зауважив, що проблема стаціонарна телефонного  зв’язку спільна для всіх регіонів України. «Укртелеком» треба  націоналізувати, тоді ця проблема буде вирішена», – вважає мер. Він запропонував Сергію Мельнику підготувати на наступну сесію звернення до уряду та Верховної ради щодо необхідності  націоналізації ПАТ «Укртелеком» через те, що підприємство не виконує своїх зобов’язань з надання послуг населенню.

«На місцевому рівні це питання вирішити неможливо», – резюмував Віталій Малецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто