Депутат Сергій Мельник просив у мера сприяння у відновлені стаціонарного телефонного зв’язку на Раківці, мер порадив ініціювати націоналізацію «Укртелекому».

Про відсутність стаціонарного телефонного зв’язку на Раківці через викрадені дроти говорив у своєму депутатському запиті 22 грудня на сесії міської ради член фракції партії «Рідне місто» Сергій Мельник. Депутат звертався до мера з проханням посприяти у відновленні зв’язку, оскільки, за його словами, з «Укртелекому» надходять формальні відповіді.

  На Раківці постійно не працюють стаціонарні телефони. Дроти викрадають, а в “Укртелекому” немає фінансів на їх відновлення. 

«Із березня 2016 р. на моєму округу, на Раківці, постійні перебої з телефонним зв’язком. Найбільше від цього потерпають пенсіонери, бо не мають можливості зателефонувати в поліклініку, викликати лікаря чи «швидку», повідомити показники лічильника і т.д. На всі мої депутатські звернення до «Укртелекому» надходить відповідь – телефонні кабелі викрадені, відновимо, коли буде можливість.  Це питання досить резонансне, тому що десятки людей живуть  без зв’язку. Ми виділяємо гроші на різні проекти, в тому числі на поліцію, але випадків крадіжок дротів не меншає, люди у відчаю. Я думаю, що місто в змозі вирішити це питання, якщо буде бажання», – зазначив Сергій Мельник на сесії 22 грудня.

У відповідь на цей запит міський голова Віталій Малецький зауважив, що проблема стаціонарна телефонного  зв’язку спільна для всіх регіонів України. «Укртелеком» треба  націоналізувати, тоді ця проблема буде вирішена», – вважає мер. Він запропонував Сергію Мельнику підготувати на наступну сесію звернення до уряду та Верховної ради щодо необхідності  націоналізації ПАТ «Укртелеком» через те, що підприємство не виконує своїх зобов’язань з надання послуг населенню.

«На місцевому рівні це питання вирішити неможливо», – резюмував Віталій Малецький.

Залишити відповідь