Депутат Сергій Мельник завжди на зв’язку з виборцями

Виборчий округ депутата Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергія Мельника – це район Раківка, віддалений від центру міста, а отже, з безліччю нагальних комунальних проблем. На прийом до депутата завжди приходять люди з проханням допомогти в вирішенні того чи іншого питання. І жодне зі звернень виборців не залишилось поза увагою Сергія Мельника.

 

 

Мешканець вул. Манагарова Микола Неборак прийшов на прийом до депутата Сергія Мельника з проханням допомогти в облаштуванні двору його багатоквартирного будинку.

Ось лише декілька прикладів депутатської діяльності Сергія Мельника:

  • Ілля Широков, який мешкає по вул. Тольятті, 6, звернувся до депутата з прохання допомогти встановити пандус у будинку, оскільки має дружину-інваліду, котра пересувається на візку. Пандус було виготовлено і встановлено, крім того, родині Широкових надано матеріальну допомоги, про яку вони теж просили.
  • Завідувач дитячої бібліотеки на Раківці Галина Курінна просила встановити решітки на вікнах її закладу. За сприяння депутата це питання було вирішено позитивно. Варто зазначити, що юні відвідувачі бібліотеки завжди отримують солодкі подарунки від депутата округу до новорічних свят та Дня захисту дітей. За сприяння Сергія Мельника в 2016 р. було також поповнено книжковий фонд закладу.
  • Пенсіонер Микола Неборак з вул. Манагарова, 11 до Сергія Мельника звертається вже не вперше. В 2015 р. депутат допоміг мешканцям цього будинку облаштувати в дворі пісочницю для дітей, забетонувати майданчик біля 2-го підїзду, обрізати сухі гілки дерев та встановити навколо фасаду будинку невеличкий паркан. А на початку 2016 р. Микола Неборак знову прийшов на прийом до депутата – з проханням про встановлення кількох лавочок та 3-х секцій металевої огорожі  з торца будинку. Прохання пенсіонера і його сусідів було задоволено.
  • Олена Корж з вул. Генерала Манагарова, 13 від імені мешканців просила депутатської допомоги у виготовленні та встановленні металевого парканчика для палісадника, а також у придбанні фарби та пензлів, щоб той паркан пофарбувати. Огорожа біля будинку № 13 з’явилася, а мешканці завзято її розмалювали. Все завдяки депутату.

– Пенсіонер Віктор Бабакін, мешканець вул. Генерала Манагарова, 15, звертався з проханням про грейдерувати вул. Ново-Червонофлотську, що має ґрунтове покриття і після сильних дощів перетворюється на величезне море.  Сергій Мельник організував роботи з грейдерування і вулицю привели до належного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто