Депутат Валентина Головко стурбована зграями бродячих собак у Кременчуці, які становлять небезпеку для людей

Що робити з бродячими тваринами в місті?, запитувала в головного комунальника Кременчука та віце-мера з питань ЖКГ депутат Кременчуцької міської ради Валентина Головко (фракція «Рідне місто»). На її думку, стерилізація чотирилапих безхатченків не вирішує проблеми. «Собаки агресивні і кусають людей!», – наголосила депутат на засіданні постійної комісії міськради з підготовки до чергової сесії. Посадовці ж іншої думки і заспокоюють, що до 2019 р. бродячих собак у Кременчуці поменшає в рази.

 

 

 

Валентина Головко говорить про велику кількість агресивних бродячих собак на Раківці


2 березня на сесії Кременчуцької міської ради депутати мають затвердити деякі зміни до Програми охорони довкілля і Кременчуці на 2016-2020 рр., серед котрих, зокрема, й внесення рядка про будівництво притулку для безпритульних тварин. На ці цілі з екологічного фонду міського бюджету планують спрямувати 640 тис. грн.. Втім, начальник відділу екологічної безпеки міськвиконкому Олег Федюн сумнівається, що гроші на притулок цього року знайдуться, а от депутат Валентина Головко впевнено заявляє про небезпеку, яку зграї бродячих собак становлять для мешканців, зокрема, працівників вагонзаводу, які повертаються додому після 2-ої зміни.
– Ми розумію і сердобольних мешканців, які роблять буди для собак, підгодовують їх, але ж люди повертаються з другої зміни і їх зустрічають зграї по 8-9 собак. Я розумію: простерилізували і випустили, але ж загроза все одно є. Вони ж все одно кусають! Щось треба робити, – зазначила Валентина Головко.
Начальник міського УЖКГ Іван Москалик відповів на це, що за останні роки динаміка покусів значно зменшилася. «КП «Спецсервіс Кременчук» розвивається, Якщо раніше в притулку підприємства утримували до 80 собак, то зараз вже 150. Тільки минулого тижня відловили 36 тварин і 28 простерілізували. Тобто, ми впевнено крокуємо до нашої цілі – до 2019 р скоротити чисельність безпритульних тварин у рази», – зауважив пан Москалик.
А щодо зграй бродячих собак на Раківці, начальник УЖКГ пообіцяв повідомити про це відловлювачів тварин зі «Спецсервісу».

Залишити відповідь