Депутат Юрій Гриценко у студії Громадське.Кременчук

mod

В студію Громадського.Кременчук завітав депутат кременчуцької міської ради, голова фракції «Рідне Місто» Юрій Гриценко. Журналісти поспілкувалися з ним та дізналися його бачення на ситуацію у місті, бюджет та відношення між владою та активістами міста. Ми зібрали найцікавіше з розмови.

Про «Рідне місто»

У рамках проекту “Слово депутату” депутат Юрій Гриценко, лідер фракції “Рідне місто” у Кременчуцькій міській раді, розповів про роботу депутатів.

“У людей змінюється ставлення до депутатів, адже через ЗМІ створюються засновки, нібито депутати не ті, за кого себе видають. Насправді ми всі відкриті, ми приймаємо громадян, ходимо містом, ми такі ж городяни, як і всі інші”.

Юрій Гриценко про стратегію розвитку міста

Депутат розповів про те, що депутати роблять для розвитку міста..

“Ми сьогодні працюємо над певною стратегією розвитку міста. Спілкувались із полтавськими архітекторами, які дуже активно в Полтаві працюють над створенням стратегії розвитку міста Полтава. Запрошували хлопців із Дніпропетровська, вони також мають цікаву стратегію того, як має розвиватись місто”, – говорить депутат.

Бюджет міста та футбол як «камінь спотикання»

На бюджетній сесії міської ради, головним каменем спотикання стало питання виділення коштів на утримання ФК «Кремінь».

«Ми не проти футболу, або нашого міського футбольного клубу, Ми ні в кого не бажали забрати кошти. Мова йшла про те, щоб не було створено прециденту, щоб ми не забували й про інші спортивні напрямки» – говорить Юрій Гриценко.

Проти чого саме були депутати фракції «Рідне місто» і йшла розмова.

Про комунальні ЗМІ

Депутат говорить про комунальні засоби масової інформації. Доцільність їх збереження, відкритості, необхідності фінансової підтримки комунальної газети та телерадіокомпанії на 100 відсотків, як це робиться у тій самій Польші.

«ЗМІ можуть бути різні, і те, що вони розповідають не завжди подобається тій чи іншій людині, однак, моя позиція тут однозначна – комунальні ЗМІ мають бути, і їх колективи мають працювати творчо, а не думати про те, як заробити кошти» – у розмові зазначає Юрий Гриценко.

Про залучення інвестицій у Кременчук

Юрій Гриценко розповів про досвід роботи інвестиційних компаній в інших містах України, та своє бачення на процес залучення коштів у промисловість та туризм.

Про міський бюджет та податки

Міські органи влади, депутати мають прийняти рішення стосовно податків на житло, нерухомість та машини (податок на розкіш). Про плани, податкову ставку та головні пріоритети у нарахування податків та пільг розповів депутат міської ради Юрій Гриценко.

Депутат Гриценко про кандидата у мери від фракції “Рідне місто”

Про готовність депутатів фракції “Рідне місто” до місцевих виборів та кандидатуру на посаду мера у рамках проекту “Слово депутату” в студії Громадське.Кременчук говорить депутат Юрій Гриценко, лідер фракції “Рідне місто” у Кременчуцькій міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто