Депутати Автозаводської райради проігнорували сесійне засідання

1427443194_avtozavod

Депутати Автозаводської районної ради м. Кременчука вдалися до саботажу розпоряджень голови райради. Сесійне засідання, призначене на 26 березня, не відбулося через відсутність кворуму. З 50 депутатів на сесію з’явилися лише 19. Те, що сесія не відбулася через неявку депутатів – беспрецендентний випадок в історії Автозаводської райради, та й кременчуцького депутатства взагалі. Про мотиви, через які обранці масово не з’явилися на засідання, залишається тільки здогадуватись. Вочевидь, конфлікт у кременчуцькій владній верхівці вплинув й на ситуацію у дотепер відносному спокійному осередку влади районної.
Голови Автозаводської райради Валентин Шафорост звертається до сумлінності депутатів, адже питання дозвільних документів на землю, будівництво будинків і гаражів, які виносяться на сесію потрібно вирішувати, на це чекають кременчужани. За словами очільника району, сесію доведеться скликати повторно, вона буде проведена пізніше, упродовж двох тижнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто