Депутати бюджетної комісії чекали на прокурора та головного поліцейського Кременчука, але ті не прийшли

Засідання постійної комісії з питань бюджету Кременчуцької міської ради 26 січня розпочалося з обурення. Голова комісії Олександр Плескун (фракція партії «Рідне місто») висловив зауваження, що на засідання, де розглядаються питання майбутньої сесії 31 січня, не з’явилися керівники міської прокуратури та відділу Нацполіції. Водночас, перш ніж «прийняти до відома» звіт цих посадовців на сесії, як пропонується в проекті рішення, члени комісії дуже бажали їх заслухати до 31 січня і поставити свої численні запитання.

 

 

Замість заслуховування інформації про діяльність в 2016 р. прокуратури і поліції з перших вуст, депутатам роздали надруковану суху статистику.   
Першими в порядку денному сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться 31 січня, значаться питання «Про заслуховування інформації» керівника місцевої прокуратури, міського відділу Нацполіції та начальника міського Управління патрульної поліції про діяльність підпорядкованих їм підрозділів у 2016 р. На засіданні депутатської комісії з питань бюджету, яка 26 січня саме розглядала сесійні питання, прийшов лише представник патрульної поліції. Натомість членам комісії перед засіданням роздали надруковану інформацію, такий собі стислий звіт – статистику щодо того, як спрацювали прокуратура і місцеві силовики в минулому році. Такий підхід до справи викликав зауваження голови комісії Олександра Плескуна.
– На сесіях у депутатів виникають чимало запитань до наших правоохоронців і прокурора. Зараз, коли на чергову сесію виноситься питання заслуховування інформації про діяльність силових органів, ми б хотіли скористатись можливістю поспілкуватися з їх керівництвом до сесії. Це нагальна потреба, бо запитання до поліції й прокуратури дуже серйозні. Але замість цього нам за кілька хвилин до засідання роздали віддруковані доповіді, ми навіть на встигли з ними ознайомитися! Силові структури просять мільйони гривень з міського бюджету і не ходять на комісії! Так не має бути!, – наголосив Олександр Плескун.
Вочевидь, заслуховуватимуть «вживу» прокурора й поліцейського вже на сесії 31 січня. Традиційно, або депутати змогли отримати докладні відповіді на всі свої запитання, на пленарному засіданні не вистачить часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто