Депутати Кременчуцької міської ради прийняли участь у благодійній акції «Серце до серця»

23 квітня, після завершення сесії Кременчуцької міської ради, молодь зі скриньками благодійної акції «Серце до серця» збирала гроші на виході з сесійної зали. Про мету акції депутатам з трибуни розповіла начальник міського управління з питань сім’ї, дітей та молоді Ольга Усанова. Вона нагадала, що цього четверга у Кременчуці проведуть Благодійний бал, де під час аукціону теж планують зібрати гроші. А 27 квітня, у суботу, закликала всіх небайдужих кременчужан прийти на площу Незалежності і взяти участь у флеш–мобі: утворити живе серце.
Ольга Усанова нагадала, що минулого року кременчужани зібрали 113 226 грн. Цього року до акції долучились працівники міськвиконкому, які перерахували свій одноденний заробіток –більше 5 тис. грн. Вчора до благодійності долучилися депутати. Мер міста Олег Бабаєв зізнався, що вкинув до скриньки 300 грн., а нардеп Шаповалов – 200 грн.
Варто нагадати що гроші, зібрані в ході акції «Серце до серця» цього року підуть на закупівлю медичної апаратури для дітей з вадами слуху.

Залишити відповідь