Депутати «Рідного міста» обурені рішенням щодо встановлення абонентської плати за газ

Фракція політичної партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, реагуючи на резонансне рішення НКРЕКП щодо запровадження з 1 квітня 2017 р. абонентської плати за транспортування природного газу для населення, підготувала звернення до  Президента України, уряду, парламенту, Генерального прокурора та Національного антикорупційного бюро з вимогою скасувати означену абонплату та вжити всіх заходів стосовно встановлення економічно обґрунтованих тарифів. Це звернення було ухвалене на сесії Кременчуцької міської ради 4 квітня.«Депутати Кременчуцької міської ради не задоволені черговим підняттям ціни на газ, відсутністю урядових ініціатив щодо зменшення соціально – економічної напруги в суспільстві та вважають, що ідея з відокремленням абонентської плати за транспортування газу та методика її розрахунку, виходячи з європейської практики, є для України на даному етапі недоречною, зважаючи на те, що в нашій державі немає  стовідсоткового обліку газу та з огляду на значно нижчі доходи громадян України порівняно з доходами європейців.

Немає сумніву, що затверджена НКРЕКП методика розрахунку методика розрахунку за транспортування газу є економічно необґрунтованою, а відтак – соціально несправедливою. Вважаємо, що непрозорі схеми, запроваджені НКРЕКП, потребують детальної перевірки з боку уповноважених органів.

Не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що від прийнятого рішення НКРЕКП виграють власники газорозподільчих компаній, більшість яких знаходяться в приватній власності окремої групи осіб», – йдеться, зокрема, в зверненні, ініційованому депутатами фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді.

Від  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України представники громади Кременчука вимагають  негайного скасування абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання та встановлення економічно-обгрунтованих тарифів. Це звернення також адресоване Генеральному прокурору України та Директору Національного антикорупційного бюро України з вимогою провести перевірку наявності в діях членів НКРЕКП корупційного правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто