Депутати «Рідного міста» обурені рішенням щодо встановлення абонентської плати за газ

Фракція політичної партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, реагуючи на резонансне рішення НКРЕКП щодо запровадження з 1 квітня 2017 р. абонентської плати за транспортування природного газу для населення, підготувала звернення до  Президента України, уряду, парламенту, Генерального прокурора та Національного антикорупційного бюро з вимогою скасувати означену абонплату та вжити всіх заходів стосовно встановлення економічно обґрунтованих тарифів. Це звернення було ухвалене на сесії Кременчуцької міської ради 4 квітня.«Депутати Кременчуцької міської ради не задоволені черговим підняттям ціни на газ, відсутністю урядових ініціатив щодо зменшення соціально – економічної напруги в суспільстві та вважають, що ідея з відокремленням абонентської плати за транспортування газу та методика її розрахунку, виходячи з європейської практики, є для України на даному етапі недоречною, зважаючи на те, що в нашій державі немає  стовідсоткового обліку газу та з огляду на значно нижчі доходи громадян України порівняно з доходами європейців.

Немає сумніву, що затверджена НКРЕКП методика розрахунку методика розрахунку за транспортування газу є економічно необґрунтованою, а відтак – соціально несправедливою. Вважаємо, що непрозорі схеми, запроваджені НКРЕКП, потребують детальної перевірки з боку уповноважених органів.

Не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що від прийнятого рішення НКРЕКП виграють власники газорозподільчих компаній, більшість яких знаходяться в приватній власності окремої групи осіб», – йдеться, зокрема, в зверненні, ініційованому депутатами фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді.

Від  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України представники громади Кременчука вимагають  негайного скасування абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання та встановлення економічно-обгрунтованих тарифів. Це звернення також адресоване Генеральному прокурору України та Директору Національного антикорупційного бюро України з вимогою провести перевірку наявності в діях членів НКРЕКП корупційного правопорушення.

Залишити відповідь